אמן חושים לאירועים

האטרקציה המושלמת לאירועים הכוללת קבלת פנים ומופע על חושי בשיתוף החתן

נגן וידאו
נגן וידאו
למה לבחור דווקא באמן החושים ירון זיגי

מה נקבל משילוב של אמן חושים באירוע שלנו?

הכנה של אירוע היא עבודה קשה. עלינו לוודא שהמוזמנים יהיו מרוצים, שכלל הספקים ונותני השירות יגיעו בזמן, ושכל העסק ירוץ בצורה מושלמת. אחד מהדברים שמקשים על בניית אירוע מהנה, הוא העובדה שהקהל המגיע לאירוע הוא מגוון, ולעיתים אפילו זר זה לזה. אמן חושים לאירועים יכול להיות הפתרון המושלם לכך. אם מחפשים הפעלה שתתאים לבני כל גיל, אין כמו קסם. הקסמים של אמן חושים יתאימו למגוון עצום של גילאים. בעוד ילדים קטנים יתפעלו מהקסם עצמו, עבור המבוגרים הופעה של אמן חושים תהיה כמו חידה אחת גדולה. הגירוי האינטלקטואלי והתדהמה מהקסם עצמו יהיו שילוב מושלם, שישדרג משמעותית את האירוע שלכם. בנוסף, מבחינת גיבוש, אין דבר שמעורר שיחה כמו הופעה של אמן חושים לאירועים. לאחר צפייה בתופעה בלתי מוסברת שמתרחשת מול עיניך, אי אפשר להתאפק מלשוחח עם כלל הסובבים ולנסות למצוא לכך הסבר מניח את הדעת.

 

מהם האירועים העיקריים בהם כדאי לשלב אמן חושים

שילוב של אמן חושים איכותי כמו ירון פרזי יכול לשדרג משמעותית כמעט כל אירוע. היתרון של שילובו של ירון פרזי נובע מהיכולות הטכניות הגבוהות שלו, יחד עם ניסיון חובק הולם והכרה בין לאומית. חלק מהאירועים בהם שילוב של אמן חושים יהיה מושלם כוללים בין השאר:

  • קבלות פנים: קבלות פנים הם או הכנה לאירוע או אירוע בפני עצמו, שלרוב כולל כיבוד קל. הופעה של ירון פרזי בקבלות פנים, תגרום לשינוי משמעותי לטובה באווירה, ותהפוך את קבלת הפנים לבלתי נשכחת. ירון פרזי ירכז סביבו מעגלי צופים ויבצע קסמים מטווח אפסי, קסמים הכוללים זריזות ידיים ברמה הגבוהה ביותר. אחד מהתרגילים של ירון, כולל קבלה של שטר כסף מהקהל. שטר הכסף ישנה את ערכו אל מול עיניהם הנדהמות של הצופים, לשטר בעל ערך גבוה או נמוך יותר וחוזר חלילה.

 

  • ימי הולדת: התחרות הסמויה בארגון ימי הולדת מרגשים יצרה תעשייה שלמה המיועדת לכך. הופעה של אמן חושים ביום הולדת תוסיף המון עניין למסיבה. אחד מהיתרונות של הופעת ירון פרזי ביום הולדת, נובע מכך שירון הוא בעל יכולות גבוהות די הצורך כך שיוכל לשלב את חתן השמחה בהופעה עצמה, כנציג בתרגילי טלפתיה ועוד. הריכוז של אור הזרקורים על חתן השמחה, לעומת מופעים אחרים בהם תשומת הלב נלקחת ממנו, הופכים את הופעתו של ירון פרזי למושלמת עבור ימי הולדת.

 

  • אירועים עסקיים: חברות רבות הפועלות בארץ מארגנות שלל אירועים, מהשקות נוצצות ועד אירועים חברתיים. בין אם מדובר באירוע חברתי להעלאת המורל של העובדים, או בהשקה חגיגית, הופעתו של ירון פרזי תוכל לשדרג את האירוע. ההופעה תכלול המון קטעי הומור ותקשורת עם הקהל, לצד קסמים מרגשים במיוחד. אחד רגעי השיא של ההופעה, הוא תרגיל השיפוד בשקית הניר, במהלכו מחביא ירון שיפוד מתכת עצום בשקית ניר אטומה, מערבב אותה עם שקיות אחרות, ומכה בהן על פי בקשת נציג מהקהל עם ידו החשופה.

 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

היכולת ללמוד קסמים ותרגילים דרך רשת האינטרנט וקורסים ייעודיים גררה רבים לתחום הקוסמות. כאשר אתם מזמינים אמן חושים לאירועים, חשוב מאוד שהוא יהיה בעל מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. ירון פרזי הוא אמן חושים מהמובילים בישראל, ויכולותיו הייחודיות קיבלו פרסים והכרה, בין השאר כאשר השתתף בתוכנית טלוויזיה אמריקאית בה הציג את אחד מקסמיו. לכן, כאשר מזמינים אמן חושים לאירוע שלכם, בחירה בירון פרזי מבטיחה לכם שלא תתאכזבו.

אמן חושים לבר מצווה

אמן חושים ליום הולדת

אמן חושים לערב עובדים