אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה

✅💉 תו ירוק – מחוסן קורונה

התאריכים נתפסים במהירות - אל תִּסְתַּכְּנוּ!

מופע טלפתיה ואמנות חושים שמגיע עד אליכם לצור הדסה המציג קריאת מחשבות והשפעה על המוח ברמה הגבוהה ביותר שיש! קטעים מהמופע זכו בפרסים (ההישג הגדול ביותר - מקום ראשון באליפות הארץ לקוסמים 🏆). המופע גם מדהים וגם מצחיק והוצג כבר במדינות: ישראל, הודו, ניו יורק, לוס אנג'לס ואיטליה. אם ברצונכם להזמין אמן חושים שמגיע לצור הדסה, התקשרו עכשיו: 077-804-3058

5/5
נגן וידאו
נגן וידאו

למה לבחור דווקא באמן החושים ירון זיגי

בת מצווה Small

הגעה למקום האירוע כחצי שעה לפני האורח הראשון
2,200
 • טלפתיה בהסתובבות באופן ישיר ואינטימי בקבוצות קטנות בקבלת הפנים
 • מופע קריאת מחשבות פרונטלי מול האורחים במהלך האירוע
 • ריחוף מרהיב של כלת השמחה באויר מול כל האורחים בפתיחת המופע

בת מצווה Standart

הגעה למקום האירוע כשלושת רבעי שעה לפני האורח הראשון, ארגון מופע והגברה
2,950
 • טלפתיה בהסתובבות באופן ישיר ואינטימי בקבוצות קטנות בקבלת הפנים
 • מופע קריאת מחשבות פרונטלי מול האורחים במהלך האירוע
 • ריחוף מרהיב של כלת השמחה באויר מול כל האורחים בפתיחת המופע
מומלץ

בר מצווה Extra

הגעה למקום האירוע כשעה לפני האורח הראשון, ארגון המופע, קטע הריחוף כולל חזרות עם הכלה, והגברה
3,450
 • טלפתיה בהסתובבות באופן ישיר ואינטימי בקבוצות קטנות בקבלת הפנים
 • מופע קריאת מחשבות פרונטלי מול האורחים במהלך האירוע
 • ריחוף מרהיב של כלת השמחה באויר מול כל האורחים בפתיחת המופע

המלצות על אמן החושים ירון זיגי

המלצה-על-אמן-חושים-9
המלצה-על-אמן-חושים-7
המלצה-על-אמן-חושים-6
המלצה-על-אמן-חושים-5
המלצה-על-אמן-חושים-3
המלצה-על-אמן-חושים-4
המלצה-על-אמן-חושים-2
המלצה-על-אמן-חושים-1
המלצה-על-אמן-חושים-8

אירועי בת מצווה הם אחד האירועים המרגשים ביותר בחייה של כל נערה בישראל, הריגוש הסובב סביב האירוע, מהרגע שמתחילות ההכנות, ועד הרגע שמגיעים הביתה לאחר האירוע עצמו. כל זאת, מלווה ברצון העז לגרום לאירוע הבת מצווה להיות אירוע בלתי נשכח, אשר יהנו בו כלל המשתתפים, וכמובן כלת השמחה. ובכן אין דרך טובה יותר מאשר אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, בכדי להגשים את הרצון העז הזה.

 

אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה – הופך את האירוע לבלתי נשכח

אירוע בת המצווה הוא אירוע בלתי נשכח ואולי אפילו קסום. התרגשות רבה סובבת אותו, במיוחד באירוע עצמו. כמו כן, המארגנים של האירוע, לרבות הורי כלת השמחה, מעוניינים לקיים אירוע טוב ככל הניתן שלא ישכח לעולם. ובכן, כאשר מדובר על מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, הגשמת מטרת האירוע הבלתי נשכח אינה קשה כלל. זאת מאחר שביכולתו של אמן חושים להפוך כל אירוע לאירוע על חושי, פעיל ומהנה מאין כמוהו, בעזרת תרגילי החושים השונים.

 

כיצד מתבצע מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה?

מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה מורכב משלושה שלבים עיקריים בדומה לכל מופע אחר. ההבדל העיקרי בין שאר המופעים למופע שכזה, הוא התוכן של המופע, אך המבנה נשאר זהה. אם כן, כך מתקיים מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה.

 

פתיחה

מופע חושים לבת מצווה, נפתח עם היכרות של אמן החושים עם קהל האירוע, כאשר אמן החושים שם דגש על ההיכרות עם כלת השמחה. היכרות זו, נועדה לסייע לאמן החושים מאוחר יותר בביצוע תרגיליו השונים. כל זאת כמובן, מתבצע בעזרת תרגילי חושים שונים.

 

אמצע

החלק השני במופע הוא לב המופע. חלק זה מכיל את מרבית תרגילי החושים, בשילוב פעיל של הקהל וכמובן של בת המצווה עצמה. חלק זה הוא החלק המרהיב ביותר, שכן אמן החושים בונה את המופע בצורה שתמשוך את הקהל יותר ויותר ככל שעובר הזמן.

 

סוף

החלק האחרון במופע הוא החלק הקצר ביותר, אשר ניתן אפילו למנות אותו כחלק מאמצע המופע. עם זאת, חלק זה במופע מסיים כמובן א המופע, ועל כן תרגיל החושים, לרוב היחיד, המתבצע במהלכו, הוא התרגיל הגדול והמרהיב ביותר. כך, מצליח אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, לגרום לתחושת תדהמה וחוויה טובה מהמופע, ובהתאם מהאירוע כולו.

 

אילו תרגילים מבצע אמן חושים במהלך מופע?

כאמור, תרגיליו השונים של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, הם אלו אשר מאפשרים למופע להיות איכותי ובלתי נשכח. אם כך, עולה התהייה מהם בכלל אותם תרגילים מדוברים, והתשובה לפניכם:

טלפתיה וטלקינזיסאמן חושים מנוסה, יכול לבצע תרגילי טלפתיה וטלקינזיס. תרגילים אלו מביאים את היכולת שלא אמן החושים לשלוט על גוף זר, חפץ או בן אדם, מבלי לעשות שימוש באחד מחמשת החושים המוכרים.
קריאה מחשבתיתראיה מחשבתית היא למעשה היכולת של אמן החושים לדעת את מחשבותיו של אדם אחר. זאת כמובן, מבלי להשתמש בחושים פשוטים, אלא בעזרת החוש השישי.
חיזוי עתידותאמן חושים לבת מצווה בצור הדסה יכול לדעת ולחזות דברים שעתידים להתרחש, כגון פעולות או אירועים. יכולת זו מדהימה אנשים רבים כל פעם מחדש, ומאפשרת לאמן החושים לקיים מופע בלתי נשכח.

 

מה אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה צריך לדעת?

בכדי שמופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה יתבצע בצורה הטובה ביותר, על אמן החושים לדעת מספר דברים שעליו לשים דגש עליהם. על כן, מומלץ להבהיר אותם לאמן החושים מראש.

להתאים את האירוע לקהלאחד הדברים שחשוב שאמן חושים ידע בנוגע למופע בבת מצווה, הוא להתאים את המופע לקהל ולטווח הגילאים. זאת על מנת שהקהל יוכל ליהנות בצורה מיטבית.
העמדת כלת השמחה במרכזבכדי שכלת השמחה תרגיש חלק חשוב באירוע, חשוב לדאוג שאמן החושים ישתף אותה רבות ככל הניתן במופע.
להתאים את המופע לסוג האירועמאחר שמדובר באירוע בת מצווה, חשוב שאמן החושים יתכנן את האירוע לפי כך, ולא לפי אירוע עסקי לדוגמא.

 

מופע חושים בבת מצווה – רק לקהל של ילדים?

ישנה נטייה לחשוב כי כאשר מדובר על מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, המופע מיועד אך ורק, או בעיקרו לקהל הילדים המשתתפים באירוע. אם כן, הדבר אינו כך. כאמור, התאמת המופע לקהל בת המצווה, יכול לכלול התאמות לטווחי גילאים שונים. מדוע יכול ולא חייב? מאחר שכל ההתאמות השונות של המופע כלפי אירוע בת המצווה, מתבצעות בהתאם לבקשות השונות של מארגן האירוע. כך למשל, אם מארגן האירוע מבקש שהמופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה יותאם לטווח גילאים החל מ-12 ועד 70, כך יהיה. בכל מקרה, מופעי חושים מרתקים את כל האנשים, מבוגרים וילדים כאחד ללא קשר לתוכן המופע.

 

איך לבחור אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה בצורה חכמה ונכונה?

בחירה נכונה באמן החושים, עלולה להיות חשובה יותר מכל דבר אחר אשר קשור במופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה. זאת מאחר שאיכותו של אמן החושים משפיעה באופן ישיר על איכות המופע עצמו. אם כן, לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם לוודא כי אמן החושים שבחרתם הוא הטוב ביותר עבורכם.

 1. ראשית כל עליכם לוודא כי אמן החושים אותו מצאתם, מספק הופעות באירועי בת מצווה. ישנם אמני חושים שאינם, ובכדי למנוע אי נעימות וודאו זאת מראש.
 2. וודאו כי לאמן החושים יש חוות דעת חיוביות רבות. הדבר מעיד על שביעות רצון מניסיון של אנשים.
 3. חפשו אחר מופעי חושים קודמים של אמן החושים. כך תוכלו לבצע התרשמות אישית ממופעיו.

 

האם מופע חושים מתאים בכלל לבת מצווה?

כן. שאלת התאמת מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה אינה צריכה להדאיג אתכם. זאת כאמור, מאחר שאמן החושים דואג להתאים את המופע לבת המצווה שלכם. כך למעשה, מופעי חושים מתאימים לכל אירוע בת מצווה. זאת כמובן, בהתאם לרצון שלכם. בכל אופן, אם הנכם מעוניינים ברעיון המופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, רמת ההתאמה של המופע לאירוע בת המצווה, הוא גורם דלא צריך להשפיע על שיקולכם.

 

כמה עולה אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה?

מחיר מופע של אמן חושים לבת מצווה הוא גורם שמדאיג רבים מאיתנו, מהווה שיקול רציני בבחירת הפעילות בת המצווה, ובצדק. עניין התקציב, במיוחד באירועים גדולים, הוא חשוב. על כן, בכדי לקבל את המחיר המדויק והרלוונטי ביותר עבורכם, מומלץ לבקש הצעת מחיר מאמן החושים הרצוי. הצעת המחיר מבוססת על פרטים אודות האירוע האישי שלכם לרבות משך זמן רצוי, סוג קהל, רמת מעורבות הקהל במופע ועוד.

 

למה מומלץ להזמין אמן חושים לבת המצווה שלכם?

לסיכום, מופע של אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה, מהווה את הפעילות הטובה ביותר שתוכלו לספק לבת המצווה. זאת בשל מאפייניו של מופע זה, והיותו בעל היכולת להפוך על אירוע לחוויתי יותר, איכותי יותר וחשוב מכל – בלתי נשכח. אם כן, אמן חושים לבת מצווה בצור הדסה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור שאלת האטרקציה שלכם באירוע בת המצווה.

בהחלט. אמן חושים מתאים את עצמו לכל סוג אירוע ועוזר להפוך את החוויה לבלתי נשכחת.

טלפתיה וטלקינזיס, קריאת מחשבות וחיזוי עתידות הם חלק מסל הטריקים שאמן חושים יודע לעשות ויכול לשלב באירוע בת המצווה.

חשוב לוודא שאמן החושים יודע באיזו אוכלוסיית גילים מדובר, שחלק אינטגרלי מהמופע שלו יהיה ביחד עם כלת השמחה וכמובן אופי מופע שמותאם לבת מצווה בצור הדסה.

אלא אם מארגני האירוע דורשים שהאירוע יהיה מותאם ספציפית לילדים, האירוע יכול להתאים את עצמו לטווחי גילים שונים.

דילוג לתוכן