אמן חושים

מופע טלפתיה ואמנות חושים שמגיע עד אליכם! המציג קריאת מחשבות והשפעה על המוח ברמה הגבוהה ביותר שיש! קטעים מהמופע זכו בפרסים (ההישג הגדול ביותר - מקום ראשון באליפות הארץ לקוסמים 🏆). המופע גם מדהים וגם מצחיק והוצג כבר במדינות: ישראל, הודו, ניו יורק, לוס אנג'לס ואיטליה. אם ברצונכם להזמין אמן חושים שמגיע לכל הארץ, התקשרו עכשיו: 077-804-3058

5/5
נגן וידאו
נגן וידאו
למה לבחור דווקא באמן החושים ירון זיגי

המלצות על אמן החושים ירון זיגי

המלצה-על-אמן-חושים-9
המלצה-על-אמן-חושים-7
המלצה-על-אמן-חושים-6
המלצה-על-אמן-חושים-5
המלצה-על-אמן-חושים-3
המלצה-על-אמן-חושים-4
המלצה-על-אמן-חושים-2
המלצה-על-אמן-חושים-1
המלצה-על-אמן-חושים-8

מי מאיתנו שהיה אי פעם אחראי על ארגון אירוע כלשהו, בין אם ארגון של אירוע למקום העבודה ובין אם אירוע בר או בת מצווה, ודאי מכיר ויודע את הקושי בארגון אירועים. החל מבחירת מקום האירוע, ועד הבחירה לסידור שולחנות – הכל חייב להיות מושלם, בכדי שהאירוע יהווה חוויה בלתי נשכחת. כמו כן, גם הדאגה לפעילות באירוע אינה פשוטה כלל.

אם כן, אם גם אתם מארגנים אירוע כלשהו, וזקוקים לפעילות חווייתית, על חושית ובלתי נשכחת, תשמחו לדעת שיש לנו את הפתרון המושלם עבורכם – מופע של אמן חושים.

אמן חושים במרכז

אמן חושים בצפון

אמן חושים בדרום

אמן חושים בשרון

אמן חושים בחיפה

אמן חושים בירושלים

אמן חושים ביהודה ושומרון

 

מה היא אמנות חושים ומה תפקידו של אמן חושים?

ראשית כל, לפני שנתחיל לדון בכל הדברים הנוגעים לפועלו של אמן חושים במופעיו השונים ולמופעים עצמם, חשוב ליישר קו אחיד בין כולם, להסביר ולהבהיר מה זה בכלל אמנות חושים.

ובכן, אמנות חושים היא תחום אשר עוסק בעבודה עם חמשת החושים של בני האדם, ועם החוש השישי בפרט. מאחר שהחוש השישי אינו משהו מוחשי כמו שאר חמשת החושים, רבים תופסים את אמנות החושים כתחום מרהיב ומרתק, אשר מדהים ומפתיע בכל פעם מחדש.

אם כך, ניתן כעת ודאי להבין כי פועלו של אמן חושים עוסק בעבודה עם שש החושים שלנו, עליהם נרחיב מיד.

 

באילו יכולות ניחן אמן חושים?

כאמור, אמן חושים עוסק בתחום אמנות החושים, אשר מתמחה בעבודה עם החושים אשר באה לידי ביטוי בדרכים שונות.

ובכן בעת, נשאלת השאלה אילו יכולות עומדות לרשות אמני החושים, אשר הופכות את המופעים השונים לחוויות כה מרשימות ומטריפות חושים? התשובה לכך מורכבות ממספר יכולות בהם ניחנים אמני החושים:

תרגילי קלפים

אחת ההתמחויות של אמני חושים היא תרגילי קלפים. עם זאת, בשונה מקוסמים, תרגילי הקלפים של אמן חושים אינם מתבססים על זריזות ידיים, אלא על יכולות אחרות המייחדות את אמנות החושים.

שליטה על המוחביכולתם של אמני חושים לבצע תרגילים שונים אשר מבוססים על שליטה במוח של אדם אחר. שליטה זו באה לידי ביטוי בכך שאמן החושים יכול להפעיל את האדם הנשלט מבלי לגעת בו כלל.
טלקינזיסטלקינזיס היא היכולת של אמני החושים לשלוט על חפצים וגורמים אחרים, בעזרת כח המחשבה בלבד, וללא שימוש באף אחד מחמשת החושים הבסיסיים.
טלפתיה וקריאת מחשבותטלפתיה וקריאת מחשבות הן למעשה היכולת של אמני חושים להעביר מידע ביניהם לבין גורם נוסף, מבלי לעשות שימוש בחמשת החושים הרגילים, אלא אך ורק בעזרת המחשבה והחוש השישי.

 

איך מתבצע מופע של אמני חושים?

מופע של אמני חושים בכל, ושל אמן חושים  בפרט, מורכב משלושה שלבים עיקריים – פתיחה, אמצע וסוף. שילוב של שלושת שלבים אלו, מייצר חוויה על חושית במופע, ומצליח לרתום את הקהל כולו, ולהדהים אותו יותר ויותר, ככל שהמופע מתקדם.

 

פתיחת המופע

לרוב, מופעים של אמני חושים, נפתחים בהיכרות כללית בין הקהל לאמן החושים. היכרות זו, מסייעת לאמן החושים להתחבר לרגשותיהם של הקהל, ובכך מהווה קרקע ובסיס לכל שאר חלקי המופע. כמובן, גם חלק זה מתבצע בעזרת אמנות חושים ויכולותיה השונות.

 

אמצע המופע

לאחר הפתיחה מגיע החלק האמצעי במופע, ואולי גם החלק העיקרי. במהלך חלק זה, אמני החושים מבצעים את מספר התרגילים הרב ביותר, שכן בזמן זה הקהל נמצא במלוא הריכוז. כמו כן, לעיתים חלק זה של המופע כולל תרגילים שישפיעו מאוחר יותר על סיום המופע, ובכך יגרמו לתדהמה רבה יותר בקרב הקהל.

 

סיום המופע

שלב סיום מופע מתחיל עם סיום אחד הקטעים המרכזיים במופע. לעיתים, חלק זה של המופע יכלול מספר תרגילים, ולעיתים תרגיל אחד או שיניים. בכל אופן, המופע מסתיים בדרך כלל בתרגיל החושים המרהיב ביותר, אשר מהווה אזכור לאיזשהו חלק קודם במופע. כך למעשה, אמן החושים משאיר לקהל טעם טוב הן מהמופע והן מהאירוע.

 

אמן חושים לאירועים עסקיים

אחד מבין המקומות בהם מבצע אמן חושים  מופעים הוא אירועים עסקיים. אירועים אלו יכולים להיות ערבי גיבוש לעובדי חברה, אירועי השקה, אירועי פרסום עסקיים ועוד. מטרתו העיקרית של אמן החושים במקרים אלו, הוא לייחד את האירוע, ולתרום למטרתו העסקית בין אם גיבוש, קירוב שותפים עסקיים ועוד. כמובן שכל זאת מתבצע בהתאם לצרכי בעל האירוע ותוך שימוש באמנות החושים.

 

אמן חושים לאירועי שמחות

מקום נוסף שבו מספק אמן חושים את שירותיו ומופיע בו, הוא אירועי שמחות. ימי הולדת, בר ובת מצווה, מסיבות רווקים ומסיבות רווקות. כל אלו ועוד מהווים אירועים בהם אמן חושים  מופיע, והופך גם אותם לאירועים שמחים עוד יותר, חווייתיים ובלתי נשכחים. מופעי אמנות חושים באירועים אלו, מתבצעים במטרה לרתק את הקהל, וכאשר יש ביקוש לכך, גם לשים את חתן או כלת השמחה במרכז המופע, על ידי שילובם בתרגילים השונים.

 

איך לבחור אמן חושים?

הבחירה באמן החושים היא בחירה חשובה מאוד, שכן ככל שאמן החושים יהיה איכותי יותר, כך גם המופע העתיד לקחת חלק באירוע שלכם. אם כן, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור אמן חושים, שיהיה איכותי, מקצועי והטוב ביותר עבורכם:

ניסיוןאמן חושים בעל ניסיון נמדד בעיקר בעזרת כמות המופעים שביצע. את איכות המופעים האלו, ניתן למדוד בעזרת חוות דעת. כמובן, ככל שכמות חוות הדעת החיוביות רבה יותר, כך גם איכות המופע גבוהה יותר.
התאמה לאירועלפני שמזמינים אמן חושים לקחת חלק באירוע שלכם, חשוב לבדוק כי אמן החושים אכן מתאים לאירוע. התאמה לאירוע יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים כגון התאמה לאופי הקהל, התאמה למטרת האירוע וכו'.
תקציבגורם נוסף שחשוב לברר כאשר בוחרים אמן חושים הוא עניין המחיר. כל אמן חושים גובה מחיר שונה עבור הופעותיו, ועל כן חשוב לוודא כי המחיר המוצע עבורכם, עומד בתקציב שהקצבתם עבור חלק זה באירוע.

 

מה מייחד אמן חושים איכותי ומנוסה?

כמו בכל תחום אחר בחיים, גם כאשר מדובר על אמני חושים, ישנם אמני חושים טובים יותר וישנם אלו אשר טובים פחות. בכדי שתוכלו לזהות איזה אמן חושים הוא אומן איכותי ומנוסה, לפניכם מספר טיפים.

עבודות קודמותאחת הדרכים לזהות אמן חושים מנוסה תפסיק היא להסתכל במופע הקודמים. זאת ניתן לעשות בדרך כלל, על ידי חיפוש פשוט באינטרנט אחר אמן החושים הרלוונטי.
חוות דעתאמן חושים איכותי ומנוסה, נמדד גם באמצעות חוות דעת. ככל שמספר חוות הדעת החיוביות גבוה יותר כך גם איכות אמן החושים.

כמובן שישנן דרכים נוספות למדוד את איכותו של אמן חושים, ואלו אשר מוצגות לעיל הינם רק חלק מכלל הדרכים.

 

כיצד להתכונן למופע של אמן חושים?

לעיתים, יש צורך בהכנה מוקדמת למופע החושים על ידי הלקוח עצמו. הכנה למופע של אמן חושים יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות. בין הדרכים האפשריות דרכן ניתן להתכונן למופע חושים, ניתן למצוא הכנה והיערכות של במה עבור המופע, הכנת מערכות הגברה למופע, מושבים לקהל ועוד. כמו כן, יתכנו מקרים בהם אמן החושים לא יזדקק להכנת הדברים על ידי הלקוח. לעומת זאת, ייתכנו גם מקרים בהם אמן החושים יזדקק להכנות נוספות אשר מבוצעות על ידי הלקוח. על כן, מומלץ לשאול את אמן החושים אודות כך, טרם הגעתו למופע.

 

מה חשוב לדעת על מופע אמנות חושים?

מופע של אמן חושים, יכול להיות אירוע אשר הידע עליו מועט, ועל כן הזמנת מופע חושים לאירוע שלכם לא יתממש בשל חוסר במידע זה. על כן, לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על מופע אמנות חושים, בכדי לבטל ספקות וליישר קו בכל הנוגע לכך.

 

שליטת אמן החושים על הקהל

על אף ש אמן חושים יכול לשלוט במחשבות ודברים נוספים דומים לכך, שליטתו על המשתתף או המשתתפים בתרגיל כלשהו, הינה זמנית בלבד, ועל כן אין כל חשש בהיבט הזה.

 

רמת השתתפות הקהל במופע

עניין נוסף שעלול להטריד רבים, הוא רמת ההשתתפות של הקהל במופע. על כן, חשוב להבהיר כי רמת ההשתתפות של הקהל, תלויה ברצון וביקוש הלקוח. כלומר, ככל שהלקוח יראה לנכון לערב את הקהל במופע החושים, כך יהיה.

כמובן שקיימות חששות רבות בנוגע למופעי אמנות חושים, ועל כן לכל שאלה, חשש וכדומה, ניתן לפנות לאמן החושים הרצוי, ולשאול אותו לגבי כל הדברים המעורפלים.

 

עד כמה תורם מופע של אמן חושים לאירוע?

בראש ובראשונה, הרצון להביא אמן חושים לאירוע שלכם, נובע מהרצון והצורך להפוך את האירוע לחוויית יותר ובלתי נשכח. אם כך, נשאלת השאלה – עד כמה תורם מופע של אמן חושים לאירוע ולחוויה? ובכן, התשובה לשאלה זו מורכבת ממספר רב של גורמים אשר מאפיינים מופעי חושים. עם זאת ניתן לומר באופן כולל אך חד משמעי, כי מופעי חושים הופכים כל אירוע לחוויה על חושית ומרתקת, אשר משלבת את הקהל באופן אקטיבי במופע, ובכך גורמת לאירוע להיות אירוע בלתי נשכח. כל זאת כמובן, בעזרת תרגילי החושים אותם מבצע אמן החושים במופע.

 

כמה עולה אמן חושים

מחיר אמן חושים הוא גורם בר שינוי בין מופע חושים אחד למשנהו, בין אם מדובר במופע חושים לאירועים עסקיים ובין אם מדובר על מופעים באירועי השמחות למיניהן. השוני נגרם בעיקר בשל העובדה שכל מופע מורכב בצורה שונה, ומותאם באופן שונה לקהל באירוע.

עם זאת, חשוב לומר כי הוצאת תקציב על מופע של אמן חושים אינה צריכה להיות בהכרח גדולה, וישנם מקרים רבים בהם מופעי החושים עומדים גם בתקציבים לא נמוכים.

אם כן, על אף שלכל מופע של אמן חושים מחיר שונה, המחיר יכול להתאים גם הוא לאירוע שלכם בהתאם לתקציב ולשיקולכם. כל מה שצריך לעשות זה להתקשר, ולקבל הצעת מחיר מדויקת עבור האירוע שלכם: 077-804-3058.

 

שורה תחתונה: אמן חושים – כן או לא?

לסיכום, מה שאנחנו באמת רוצים לדעת זה האם כדאי להזמין אמן חושים לאירוע שלנו. ובכן התשובה לכך היא חד משמעית – כן. מופעי חושים הם מופעים אינטראקטיביים ומהנים, אשר גורמים לכל אירוע לעלות שלב אחד יותר ברמת ההנאה המובטחת באירוע.

החוויה המסופקת במהלך הצפייה בתרגילי החושים השונים, גורמת לקהל להיות מופתע ומרותק במהלך כל האירוע, וכאשר המופע מגיע לסיומו, ואמן החושים מסיים עם תרגיל מיוחד ומדהים יותר מהכל, כל הקהל נשאר עם טוב הן מהמופע, ובכך גם מהאירוע כולו. אם כן, אמן חושים הוא הפתרון המושלם לתוספת המושלמת עבור כל אירוע.

לאמן חושים הוא אדם שנותן הצגה שלא תוכלו לשכוח. מנטליסט שמתאים לכל אירוע שתוכלו לחשוב עליו.

לכל אמן חושים יש את הקטעים שהוא מציג במופע. הקטעים הנפוצים ביותר הם: תרגילי קלפים, שליטה על המוח, טלקינזיס ועוד.

בחירת אמן חושים היא לא דבר של מה בכך. כולנו נרצה שהאירוע יהיה מוצלח ומהנה ככל שניתן. מומלץ מאוד לבדוק חוות דעת, סרטונים ותמונות מהמופעים של אותו אמן חושים כדי להבין יותר לעומק את יכולותיו.

לכל אמן חושים יכול להיות מחיר שונה. העלויות יכולות להשתנות בין מופע למופע, כתלות באופי המופע, מרחק, כמות אנשים ופרמטרים נוספים. לא בטוחים? היכנסו עכשיו לאתר ודברו עם ירון זיגי על הזמנת מופע.

דילוג לתוכן