מנטליסט בצור הדסה

✅💉 תו ירוק – מחוסן קורונה

התאריכים נתפסים במהירות - אל תִּסְתַּכְּנוּ!

מופע טלפתיה ואמנות חושים שמגיע עד אליכם לצור הדסה המציג קריאת מחשבות והשפעה על המוח ברמה הגבוהה ביותר שיש! קטעים מהמופע זכו בפרסים (ההישג הגדול ביותר - מקום ראשון באליפות הארץ לקוסמים 🏆). המופע גם מדהים וגם מצחיק והוצג כבר במדינות: ישראל, הודו, ניו יורק, לוס אנג'לס ואיטליה. אם ברצונכם להזמין אמן חושים שמגיע לצור הדסה, התקשרו עכשיו: 077-804-3058

5/5
נגן וידאו
נגן וידאו

למה לבחור דווקא במנטליסט ירון זיגי

המלצות על המנטליסט ירון זיגי

המלצה-על-אמן-חושים-9
המלצה-על-אמן-חושים-7
המלצה-על-אמן-חושים-6
המלצה-על-אמן-חושים-5
המלצה-על-אמן-חושים-3
המלצה-על-אמן-חושים-4
המלצה-על-אמן-חושים-2
המלצה-על-אמן-חושים-1
המלצה-על-אמן-חושים-8

מי מאיתנו לא מכיר את אמני החושים המפורסמים לרבות אורי גלר, אשר מצליחים להדהים ולרגש אותנו בכל פעם מחדש בעזרת הקסמים והתרגילים השונים שהם מבצעים. ובכן, כחלק מתרגילי אמנות החושים שמתבצעים, נמצא גם מנטליזם, אשר מנטליסט בצור הדסה מתמחה בו במיוחד. אך מה זה מנטליסט, וכיצד הוא קשור לאמנות חושים? כל זאת ועוד לפניכם.

 

מהי אמנות המנטליזם?

השאלה הראשונה שיש לעסוק בה, עוד לפני שנבין דברים אחרים בנוגע למנטליסט בצור הדסה, היא מה זה בכלל מנטליזם. ובכן, אמנות המנטליזם היא למעשה תחום העיסוק של מנטליסטים, אשר עושים שימוש בעקרונות שונים, בכדי לגרום לנו, לקהל שלהם, להאמין שהם בעלי כוחות על טבעיים. מנטליסט בצור הדסה מנוסה ביכולות טלפתיה, חיזוי עתידות, קריאת מחשבות ועוד, כאשר כל אחד מאלו מבוסס על אימונים רבים בנושא, בכדי להצליח לגרום לקהל להאמין ולחשוב כי אכן מדובר בכוחות על אנושיים ועל טבעיים.

 

איך לבחור מנטליסט בצור הדסה?

כאשר מדובר על הזמנת מנטליסט בצור הדסה לאירוע כלשהו, בחירה במנטליסט הנכון היא אינה דבר של מה בכך, וחשוב לשים עליה דגש רב. אם כן, לפניכם מספר טיפים לבחירה במנטליסט איכותי, מבין עשרות העוסקים בתחום.

חוות דעתהגורם המסייע העיקרי והאמין ביותר שניתן להיעזר בו בכדי לבחור מנטליסט בצור הדסה, הוא חוות דעת. חוות דעת באינטרנט, מפי חברים, מכרים או כל גורם אחר, מהווה עבורנו גורם עזר אדיר.
הופעות קודמותכל מנטליסט איכותי מחזיק ברשותו צילומים ותיעודים ממופעים שביצע בעבר. מופעים אלו, מסייעים לנו לבחור את המנטליסט הרצוי לנו, בהתבסס על דעה והתרשמות אישית מהתוכן של המנטליסט.
שיחה אישיתדרך נוספת לקבל החלטה בדבר מנטליסט בצור הדסה, היא לבצע שיחת טלפון פשוטה היא המנטליסט שנבחר. שיחה זו נועדה על מנת לבצע התרשמות אישית, ולשמוע מה יש למנטליסט להציע, וכמובן להחליט האם זה מתאים עבורכם.

 

מנטליסט בצור הדסה – אילו תרגילים הוא מבצע?

כאמור, מנטליסט בצור הדסה מבצע תרגילים רבים אשר מבוססים על עקרונות שונים. על כן, מאחר שמנעד התרגילים שמנטליסט יכול לבצע הוא רחב מאוד, נהוג לחלק את תרגיליו השונים בהתאם לעקרונות העיקריים אשר כל תרגיל מבוסס עליו.

תרגילי טלפתיהאחד העקרונות המנחים את המנטליסטים השונים, הוא הטלפתיה. היכולת של המנטליסט לתקשר עם אדם אחר, מבלי לעשות שימוש בחושים הרגילים, אלא בחוש השישי.
תרגילי טלקינזיסתרגילים אשר מבוססים על טלקינזיס אינם שונים בהרבה מתרגילי טלפתיה, וההבדל המרכזי בתרגילים אלו, הוא שהם מתבצעים בעיקרם על חפצים ולא על בני אדם.
תרגילי קריאת מחשבותקריאת מחשבות היא עקרון אשר מדהים אנשים רבים בכל פעם מחדש, וכן התרגילים השונים המבוססים עליה, מתפתחים במרוצת הזמן.

 

רוצים להזמין מנטליסט בצור הדסה? אלו המקומות אשר תוכלו

כפי שנאמר בתחילה, בחירה נכונה במנטליסט היא דבר חשוב מאוד. בעקבות כך, עלולה לעלות השאלה – מדוע בכלל שארצה להזמין מנטליסט בצור הדסה, או ליתר דיוק מתי. ובכן, לפניכם המקומות העיקריים והאירועים, אשר אליהם תוכלו להזמין מנטליסט בצור הדסה.

ימי הולדתאחד המקרים אליהם תוכלו להזמין מנטליסט בצור הדסה, הוא אירועי ימי הולדת. על אף שניתן להתבלבל ולחשוב שימי הולדת כוללים רק ימי הולדת לילדים, במקרה זה, ימי ההולדת דווקא מכוונים לגיל מבוגר יותר, ויכולים להגיע גם עד לגילאי 60 ומעלה.
אירועי גיבושמופעי מנטליזם יכולים להתרחש גם כחלק מאירועי גיבוש לעובדי חברה, קבוצות חברים, חוגים ועוד. זאת כמובן, מאחר שמופעים אלו משתפים את הקהל, וגורמים לו להתגבש בינו לבין עצמו.
אירועי שמחותאירועי שמחות כוללים בר ובת מצווה, מסיבות רווקים ורווקות, חתונות ועוד. על אלו, מזמינים לעיתים מופע של מנטליסט בצור הדסה שייקח חלק באירוע, בין אם חלק מרכזי ובין אם חלק משני כזה או אחר.

 

מה ההבדל בין מנטליסט לבין אמן חושים?

אחת השאלות הגדולות, היא מה ההבדל בין מנטליסט בצור הדסה, או כל מנטליסט שהוא, לבין אמן חושים. ובכן, ההבדל אינו גדול במיוחד, ואולי אפילו לא קיים. אמני חושים, כמו גם מנטליסטים, מבצעים את מגוון הטריקים שלהם בעבודה על עקרונות זהים כגון טלפתיה, קריאת מחשבות, חשיבה ועוד. עם זאת, כאשר אתם מעוניינים במופע הכולל עקרונות מנטליסטיים במיוחד, מומלץ להזמין מנטליסט, מאחר שהוא מתמחה יותר בתחום, ואמן חושים עלול לקחת את המופע למקומות מעט אחרים.

 

מנטליסט בצור הדסה – אין לכם ממה לחשוש

ישנם אנשים שנוהגים לחשוש מפני מופעים של מנטליסט בצור הדסה, ואולי אף בצדק. החשש העיקרי נובע מהעובדה שמנטליסט מבצע את תרגיליו על אנשים, ובכך עלולים המשתתפים להיפגע. ובכן לא כך הדבר. חשוב מאוד לדעת, כי כל הדברים אשר מתרחשים במופע של מנטליסט בצור הדסה, הינם תרגילים אשר המנטליסט התאמן עליהם במשך שנים, וכי לאחר המופע, מלבד זיכרון טוב וחוויה בלתי נשכחת, לא יישאר שום פגע כלשהו. זאת כמובן, מתווסף לעובדה שהמשתתפים במופע אינם ניזוקים כלל, אלא מהווים חלק מרהיב במופע בעצמם.

 

איך להזמין מנטליסט לאירוע האישי שלי?

כעת, אם גם אתם מעוניינים להזמין מנטליסט בצור הדסה לאירוע האישי שלכם, כל שעליכם הוא למצוא אחד בהתאם להוראות ולטיפים שניתנו לכם קודם לכן. לאחר מכן, הרימו טלפון למנטליסט הרצוי, שאלו שאלות שאתם מעוניינים למען הסר ספק, ובדקו איתו האם הוא פנוי להעניק לכם מופע יוצא דופן בתאריך הדרוש לכם, וזהו.

 

כמה עולה להשכיר הופעה של מנטליסט בצור הדסה?

המחיר הוא אחד הדברים שמעסיקים את כולנו, ולאו דווקא כאשר מדובר על הזמנת מופע של מנטליסט בצור הדסה לאירוע כלשהו. לעיתים, אנו עומדים בפני שיקולי תקציב רבים אשר מונעים מאיתנו דבר כזה או אחר. עם זאת, בכדי לקבל מחיר מדויק עבור מופע של מנטליסט לאירוע הספציפי שלכם, ניתן לבקש מהמנטליסט הנבחר הצעת מחיר, כאשר זו, מבוססת על הצרכים והפרטים שלכם שתספקו למנטליסט אודות האירוע. על כן, במידה והמחיר אינו מתאים לכם, תוכלו להתפשר ובכך להוריד את המחיר עד שיתאים עבורכם. בנוסף חשוב להזכיר, כי סקר שוק איכותי בין המנטליסטים השונים, יעזור לכם למצוא את המנטליסט הטוב ביותר, שיעניק לכם את התנאים הטובים ביותר, במחיר הנוח והטוב מכולם.

 

שורה תחתונה – מנטליסט, כן או לא?

לסיכום, נדון בשאלה המסכמת – האם כדאי להזמין מנטליסט בצור הדסה לאירוע שלי או לא. ובכן התשובה לכך חד משמעית, כן. מופעים של מנטליסטים ניחנים ביכולות גיבוש, חוויה איכותית וזיכרון מתוק בכל פעם מחדש. כך למעשה, תוכלו להעלות את רמת האיכות של האירוע שלכם ללא מאמץ רב, ולהפוך את האירוע לחוויה על חושית ובלתי נשכחת. כמו בן, מופעיהם של המנטליסטים מעניקים לקהל שירות אינטליגנטי, אשר מגרה את המחשבה והיצירתיות. ואחרי מופע שכזה באירוע שלכם, אל תתפלאו אם תקבלו אינספור מחמאות ושבחים אודות אירוע חוויתי, איכותי ומהנה.

 

מהפנט, מרתק וקורע מצחוק – המופע הבלתי ייאמן של ירון זיגי המנטליסט

מתנדבת מהקהל ניגשת לבמה. באותו הזמן, זיגי המנטליסט המוכשר כבר מחלק את הלוח הלבן שמוצב לידו ל-16 ריבועים. הוא מבקש מאותה מתנדבת לספר לו פרטים על חייה, שעוזרים לו לשבץ מספרים בחלק מהריבועים. "בחרי מספר דו ספרתי, גבוה מ-20 ואל תגידי לי מהו". הוא מבקש. "תיזהר, היא הבחורה הכי חריפה שאני מכירה!" צועקת לו חברתה מהקהל. בחיוך ועם המון חוש הומור, משיב לה זיגי המנטליסט שבשלב זה של ההופעה, הוא בהחלט מקווה שגם חריפותו כבר הוכחה. והקהל צוחק.

"אנסה לשבץ מספרים נוספים על הלוח. תמשיכי לדבר, אני צריך לשמוע את קולך", פונה זיגי למתנדבת שלו ומסיים למלא ספרות בכל ריבועי הלוח. "המספר שלך נמצא כרגע בוודאות על הלוח!", הוא קובע נחרצות. אך המתנדבת החביבה מנידה את ראשה לשלילה. המספר איננו. כעבור דקה נוספת, מצליח זיגי המנטליסט להוכיח כיצד קריאת הלוח בדרך יצירתית, חושפת באופן מבריק את המספר הנבחר, ללא שום טעות. והקהל? הוא מוחא כפיים בהתלהבות בלתי פוסקת, תוך קריאות תדהמה רבות.

 

"אין לי מושג איך הוא עושה את זה!"

אם אתם מעוניינים שידהימו אתכם, שיהפנטו לכם את החושים, ישחקו עם המחשבות ובעיקר יגרמו לכם להישאר פעורי לסת ולתהות מה בעצם ראיתם כרגע, המופע של זיגי המנטליסט הוא הדור הבא של הבלתי אפשרי בישראל! המופע זמין עבורכם לכל מטרה והוא מתאים למבוגרים או מתקיים בהתאמה אישית לילדים, אידיאלי לבר או בת מצווה, אירועי חברה, וועדי עובדים, ימי גיבוש, ימי הולדת למבוגרים ועוד. במהלך המופע תזכו לצפות מקרוב בשלל קסמים מנטאליים וויזואליים מטריפים ומפתיעים, המשלבים הפעלה של הקהל כמתנדבים ומכילים המון הומור, חדות ושנינות כחלק מהקסם האישיותי המיוחד של זיגי.

כאן לא תצפו בקטעים שכבר ראיתם! האבזרים, האלמנטים וגם הרוח האנושית הם השחקנים העיקריים על הבמה, עמם מתבצעים קטעי המנטליסט המקוריים שמותירים את הקהל לדבר עליהם עוד זמן רב אחרי שהחוויה נגמרת. זיגי הינו מנטליסט בעל שם עולמי, אלוף הקסמים של ישראל לשנת 2012 מטעם אגודת הקוסמים וידוע בשל זריזות ידיים בלתי תיאמן, שמתבצעת לא רק על הבמה, אלא מול הקהל מטווח אפס ממש ובגובה העיניים – ללא טריקים מיוחדים ואמצעי הסוואה שנשתלו מראש. נראה אתכם מצליחים לנחש כיצד הצליח זיגי להערים על העין שלכם בהעלמת מטבע, או ב"הצמחת" קלפים נוספים שלא היו קודם לכן בערימה.

ישראל, איטליה, ארה"ב והודו כבר הוקסמו מיכולת קריאת המחשבות הבלתי מנוצחת שלו, כאשר טירת הקסמים ההוליוודית המפורסמת, אף אירחה בתוכה את מופעו הבלתי שגרתי למבוגרים. בתנועה בין האנשים, בטלפתיה סביב השולחנות ובכישרון רב על הבמה, זיגי המנטליסט סוחט תשואות נמרצות מהקהל ולא משאיר אותו אדיש אפילו לא לרגע! מעבר למופע הרגיל, יוכל זיגי להתחבר גם לנושא מרכזי או למסר לבחירתכם ולהתאים את המופע אישית לקהל הצופים. דמיינו לעצמכם אירוע מכירות, כנס או סדנה המשלבים בתוכם מופע יצירתי ומשלהב, הטומן בחובו מסתורין, טלפתיה, כימיה נפלאה עם הקהל והמון, המון קסם שמורכב משנים של עבודה מול קהלים שונים בארץ ובעולם, מוניטין בשפע וניסיון עתיר שנים.

 

עולמו של הבלתי נודע

זיגי לוקח פלטת עץ שאליה מחובר שיפוד ברזל ומטמין אותה בתוך שקית קרטון אטומה. הוא מציג בפני הקהל המרותק שלוש שקיות דומות ובהן טמונות פלטות עץ ללא השיפוד. כעת הוא מזמין מתנדב לבמה. באמצעות חושים מפותחים, קארמה מסתורית, טלפתיה ואולי גם מזל, ינסה המנטליסט להלום בשלושת השקים ללא השיפוד ולהינצל מהתופת, כאשר על המתנדב לבחור עבורו שק אחר בכל פעם, לאחר שאלה עורבבו היטב באופן שבו לא ניתן לדעת היכן חבוי השיפוד המסוכן.

הקהל המרותק ספק בוהה בסקרנות, ספק מכסה את פניו ברגעים בהם זיגי פורס את כף ידו מעל השקית ולוקח נשימות עמוקות. הקהל מתוח ודרוך, יודע כי מדובר ב"רולטה רוסית" שעלולה להסתיים בטרגדיה. הוא נאנח בתרועות קולניות כאשר המתנדב מצליח לבחור בשקית "הנכונה" כך שידו של המנטליסט לא נפגעת. אך שקית אחת נמחצה ושלוש נוספות מונחות עדיין על השולחן. האם יאכזב המתנדב בניחושו הבא?

 

מי יצליח להערים על המנטליסט?

משחר ההיסטוריה התרשמה האנושות מהעל טבעי. מכשפים ונביאים שימשו כמבשרי הבשורות הטובים והרעים, לעתים רבות נרדפו בשל כישוריהם המיוחדים אך למרות זאת הצליחו להותיר חותם מיוחד בפעולותיהם שעבר מדור לדור, עד ימינו. כישורים מיוחדים, כאלה שלא מאפיינים את "האדם הסטנדרטי", מצליחים לגרום לרבים להתפעם גם כיום, כאשר עולם המנטליזם מלמד משהו על המוח האנושי, על תבניות פסיכולוגיות ועל הבלתי מוסבר, אך באותה נשימה מצליח להוות אמצעי בידור אטרקטיבי נפלא שאי אפשר להפסיק לצפות בו. מתוכנית כישרון בפריים טיים ועד הבמות הגדולות של לאס ווגאס – מופעי המנטליסטים מלאים עד אפס מקום והביקוש אליהם רק גובר עם השנים. הקהל הישראלי לעומת קהלים אחרים בעולם, נחשב לכזה שקשה מאוד להרשים ושאינו מתרגש מתכסיסים פסיכולוגיים בקלות יתרה.

אך למרות זאת, משהו בגישה הקוסמית, בחיוביות ובסקרנות של עולם הקסמים, יוצר ביקוש גבוה מאוד למנטליסטים איכותיים ומובילים מן השורה הראשונה, שיגרמו גם לישראלים הציניקנים ביותר להיסחף ולהישאב בקלות אל תוך המופע. כבר נודעו מקרים רבים בהם מנטליסטים רבים נכשלו במשימתם והקסם שביצעו לא צלח או גרוע מכך – הם היו נתונים בפני סכנות פציעה אמיתיות. על כן המופע של זיגי המנטליסט, נועד להתאים לכל העדפות הקהל ואין בו סכנות פיזיות שיסכנו מי מהנוכחים. בנוסף – הקסמים המבוצעים מנוהלים באופן מקצועי ורב כישרון, כוללים ביטוח צד ג' המבטח את קהל הנוכחים מתחילתו ועד סופו של המופע ובעיקר – מכילים שלל הפתעות שלא תמצאו בהם טעויות, או תצליחו להבין כיצד בוצעו.

 

מופע לאירועים מיוחדים

אם אתם מפיקים או מארגנים בקרוב אירוע מיוחד ומתלבטים מה יהיה המופע המרכזי בו, הופעה של זיגי המנטליסט היא פיתרון נפלא! הורים רבים לילדים החוגגים בר ובת מצווה עוסקים בחיפושים רבים ברשת אחר הפעלה מיוחדת ומעניינת, בה כל המוזמנים יכולים להשתתף ללא יוצא מן הכלל. בעוד שמרבית ההפעלות הקיימות פונות אל עולמות המשחקים והמשימות, מופע מנטליסט מכיל קריצה לילדים בוגרים יותר ובייחוד לבני ובנות המצוות, שחשים כעת מבינים יותר ומסוגלים לקחת חלק בחוויות צפייה מלאות הומור ועניין הגורמות להם לשתף פעולה.

על אחת כמה וכמה, מתאימים המופעים של זיגי למבוגרים, כאשר המופע האקסקלוסיבי שלו אף הוצג ב- Magic Castle Hollywood וזכה לביקורות מהללות. המופע יכול להיערך גם בפני קבוצה קטנה ולהפוך מ"עוד מופע" מתוסרט ושגרתי, לאירוע אפקטיבי שיכול ללמד סוגסטיה, פסיכולוגיה, עמידה מול קהל ועוד בפני סדנת המנהלים שתכננתם או ערב הגיבוש העסקי. זוהי גם מתנה נפלאה לעובדים לרגל אירוע החברה שתכננתם, שתוכל לשמש כשיא הערב ולהביא לשביעות רצון מלאה ולתחושת מוטיבציה מוגברת בקרב העובדים. אז מהרו לתפוס מקומות, לשפשף היטב את העיניים ולהתרכז טוב טוב – אתם עומדים לצפות בקסם אמיתי, מסעיר ומפתיע, שמחולל זיגי המנטליסט ממש לנגד עיניכם.

משך המופע: כ-60 דקות (בהתאם לתנאי מופע נוחים בפועל בשטח), ניתן בהתאם לתנאים להרחיב את משך הפעילות ללא עלות – צלצלו אליי לפרטים נוספים 077-804-3058.

מנטליזם משמעותו שימוש בעקרונות שונים על מנת לגרום לקהל להאמין שמדובר בכוחות על טבעיים, כגון טלפתיה וקריאת מחשבות.

למנטליסט נכון בצור הדסה צריך להיות אוסף של חוות דעת חיוביות מפה לאוזן, ניסיון של הופעות קודמות ויחסי אנוש מצוינים בשיחת אחד על אחד מולכם.

ימי הולדת, אירועי גיבוש עובדים וקהילות וכמובן אירועי שמחות כגון מסיבות רווקים רווקות ועוד.

כל מופע שונה מקודמו, בהתאם לאופי האירוע ולמיקום שבו הוא מתקיים, ולכן הצעת מחיר פרטנית לאירוע שלכם תימסר על ידי המנטליסט בשיחה ישירה מולו.

דילוג לתוכן