קוסם למבוגרים בצור הדסה

✅💉 תו ירוק – מחוסן קורונה

התאריכים נתפסים במהירות - אל תִּסְתַּכְּנוּ!

מופע טלפתיה ואמנות חושים שמגיע עד אליכם לצור הדסה המציג קריאת מחשבות והשפעה על המוח ברמה הגבוהה ביותר שיש! קטעים מהמופע זכו בפרסים (ההישג הגדול ביותר - מקום ראשון באליפות הארץ לקוסמים 🏆). המופע גם מדהים וגם מצחיק והוצג כבר במדינות: ישראל, הודו, ניו יורק, לוס אנג'לס ואיטליה. אם ברצונכם להזמין אמן חושים שמגיע לצור הדסה, התקשרו עכשיו: 077-804-3058

5/5
נגן וידאו
נגן וידאו

למה לבחור דווקא בקוסם למבוגרים ירון זיגי

המלצות על קוסם למבוגרים ירון זיגי

המלצה-על-אמן-חושים-9
המלצה-על-אמן-חושים-7
המלצה-על-אמן-חושים-6
המלצה-על-אמן-חושים-5
המלצה-על-אמן-חושים-3
המלצה-על-אמן-חושים-4
המלצה-על-אמן-חושים-2
המלצה-על-אמן-חושים-1
המלצה-על-אמן-חושים-8

עולם הקוסמות הוא עולם גדול אשר כולל בתוכו מגוון רחב של קסמים, הופעות וקוסמים. סוגי הקוסמים השונים נבדלים זה מזה בסוגי הקסמים שהם מבצעים, במקומות המופעים השונים, אך גם בקהל היעד אליו הם פונים. כך למעשה, קיים קוסם לילדים באילת, קוסם לנוער וכן קוסם למבוגרים בצור הדסה. כל קוסם כאמור, מבצע את קסמיו בהתאם למאפייני המופע שלו, למקום ולקהל היעד.

 

מה זה בכלל קוסם למבוגרים בצור הדסה?

כולנו ודאי מכירים את מקצוע הקוסמות, אשר רבים מאיתנו ניסו לפחות פעם אחת לקחת חלק ולהתנסות בעולם הזה, בין אם בעזרת סרטונים מהאינטרנט ובין אם בעזרת ספרי קוסמים. עם זאת, על אף שאנחנו יודעים מיהו קוסם, נשאלת השאלה – מה הכוונה כאשר אומרים קוסם למבוגרים בצור הדסה. אם כן, קוסם למבוגרים בצור הדסה הוא למעשה קוסם אשר מבצע את מופעיו עבור קהל יעד ספציפי וברור, מבוגרים. הייחוד של קוסם מסוג זה, הוא העובדה שעליו להתאים את כלל מופעיו למבוגרים. זאת מתבצע, בדרך של הקוסם ועל ידי שיטותיו השונות.

 

למה דווקא קוסם למבוגרים בצור הדסה?

שאלה שנשאלת פעמים רבות, היא למה שנזמין דווקא קוסם למבוגרים בצור הדסה, עבור האירוע אליו אנו מעוניינים להזמין אטרקציה כלשהי. ובכן, מופע של קוסם למבוגרים בצור הדסה, הינו בעל יכולות רבות אשר יסייעו לכם להעלות את רמת האיכות של האירוע כמה רמות למעלה.

גיבוש מופע קסמים מגבש את הקהל בצורה מיטבית. זאת, הודות לקסמים שמבצע הקוסם, אשר מערבים את הקהל ומשתפים אותו זה עם זה.
אווירה טובהמופע קסמים הוא מופע של התלהבות והתרגשות בכל פעם מחדש. תכונה זו של המופע, מכניסה אנרגיות רבות לאירוע או למפגש שלכם.
אנרגיות קוסם איכותי, מבצע את כל המופע שלו תוך שימוש באנרגיות רבות. אנרגיות אלו משפיעות גם על הקהל, והופכות את כל המופע לבלתי נשכח, ובהתאם גם את המאורע אליו הוזמן המופע.

 

באילו מקרים נרצה להזמין קוסם למבוגרים בצור הדסה?

מופע של קוסם למבוגרים בצור הדסה הוא מופע אשר מתבצע כחלק ממאורע מסוים. מופע הקוסמות אפוא, נועד על מנת לשפר את האירוע, להוות אטרקציה באירוע, ולעיתים אף להיות החלק המרכזי ביותר באירוע. אם כן, מתי נזדקק או נרצה להזמין קוסם למבוגרים בצור הדסה?

 

אירועי גיבוש

מאחר שמדובר על קהל יעד מבוגר, אירועי הגיבוש בהם יתקיים מופע של קוסם, יהיו כמובן אירועי לקבוצות של מבוגרים, כאשר ייתכנו אירועי גיבוש. חלק בחוגים, חלק בקבוצות חברים, אירועי גיבוש לעובדי חברה כלשהי ועוד. זאת כאמור, מאחר שאחת התכונות הבולטות של מופעי קוסמות, הוא היכולת לייצר גיבוש בין הקהל במהלך המופע.

 

ימי שיא

ימי שיא הכוללים קוסם למבוגרים בצור הדסה, מתבצעים בין היתר כחלק מפעילויות של מתנ"סים, ימי שיא עבור עובדי חברה ועוד. בנוסף, ימי שיא בשיתוף קוסם, יכולים להיות חלק מפעילויות בחוגים למבוגרים, בין אם קיימת זיקה כלשהי לתחום הקוסמות, ובין אם לא.

 

ימי הולדת

מופעי קוסמות אינם לוקחים חלק רק בימי הולדת של ילדים, אלא יכולים להיות חלק מימי הולדת למבוגרים, ובמקרים אלו המופע יהיה לרוב יותר איכותי, ומוגש לקהל ברמה יותר גבוהה.

 

אילו קסמים מבצע קוסם במופע למבוגרים?

מנעד הקסמים אשר מבצע קוסם למבוגרים בצור הדסה, או יכול לבצע ליתר דיוק, הוא רחב מאוד. על כן, נהוג לחלק את מגוון הקסמים לכדי קבוצות אשר מתבססות, כל אחת כמובן, על סוג אחר של קסם מרכזי.

להטוטי קלפיםהקסמים המזוהים ביותר עם קוסמים, הם קרוב לוודאי להטוטי הקלפים. קסמים אלו פועלים על עקרונות שונים, ומצליחים לרתק את כולנו פעם אחר פעם.
תעתועי ראייהתעתועי הם למעשה היכולת של הקוסם לבצע קסמים אשר המוח האנושי מתקשה להבין כיצד הם מתבצעים. עובדה זו מעניקה לקסמים אלו התלהבות והתרגשות רבה.
מנטליזם קסמים מנטליסטיים הם קסמים אשר מבוססים על עקרונות טלפתיה, טלקינזיס ועוד. והם גורמים לנו לחשוב שהקוסם ניחן ביכולות על טבעיות, דבר מרשים ביותר.

 

כיצד מתנהל מופע קסמים של קוסם מבוגרים?

מופע קסמים המתבצע על ידי קוסם למבוגרים בצור הדסה, מורכב בעיקרו מתהליך ארוך, החל מהרגע שהקוסם הניח רגלו על הבמה, ועד שעזב אותה. אם כן, ניתן לחלק את מופעיו של קוסם למבוגרים בצור הדסה, לכדי שלושה שלבים.

שלב ראשון – היכרותהשלב הראשון במופע הוא שלב ההיכרות בין הקודם לבין הקהל. במקרה זה, הקהל אינו יכיל ילדים, ועל כן כבר מרגע זה כלל הקסמים המתבצעים הינם מתוחכמים הרבה יותר מהרגיל.
שלב שני – לב המופעהשלב השני במופע הוא למעשה המופע עצמו. שלב זה אם כן, כולל את מירב הקסמים המרשימים שמבצע קוסם למבוגרים בצור הדסה. כל זאת כמובן, בהתאם לגיל הקהל, אשר דורש קסמים ברמה גבוהה.
שלב שלישי – סוף מרשיםהמופע מגיע לקיצו ברגע שמגיע הקסם האחרון. קסם זה לרוב, מכיל בתוכו אזכורים לחלקים קודמים במופע, וכן מהווה את הקסם המרשים ביותר בכל המופע. מטרתו – לגרום למופע להיות בלתי נשכח.

 

מה ההבדל בין אמן חושים לבין קוסם למבוגרים?

רבים עלולים להתבלבל בין אמן חושים לבין קוסם למבוגרים בצור הדסה. נטייה זו אינה מופרכת מיסודה, אך ישנם מספר דברים שאכן מבדילים בין אמן החושים לבין עולם הקוסמות. ההבדל המהותי ביותר בין שני העולמות, הוא העקרונות עליהם מבוסס כל תחום. עולם אמנות החושים, מבוסס על עבודה עם החושים השונים לרבות החוש השישי. לעומת זאת, עולם הקסמים מבוסס על עקרונות פרקטיים הרבה יותר.

 

איך למצוא קוסם למבוגרים בצור הדסה בצורה הטובה ביותר?

מציאת קוסם למבוגרים בצור הדסה היא הדבר החשוב ביותר כאשר אתם מעוניינים שמופע קסמים ייקח חלק באירוע שלכם. זאת מכיוון שאיכות הקוסם משפיעה ישירות על איכות המופע כולו. אם כן, הדרך הטובה ביותר למציאת קוסם למבוגרים בצור הדסה, היא על ידי חוות דעת. חוות הדעת יכולות להיות על ידי חיפוש אחריהן באינטרנט, וכן יכולות להיות פי חברים ומכרים.

 

לא נראה מתאים? – כך תתאימו כל מופע קוסמות לאירוע האישי שלכם

התאמת מופע של קוסם למבוגרים בצור הדסה לאירוע שלכם, אינה אמורה להיות בעיה מורכבת כפי שאתם חושבים. זאת בעיקר בשל העובדה כי הקוסם בו בחרתם, צריך להתאים את המופע לסוג האירוע, לסוג הקהל וכן לבקשות ולרצונות השונים שלכם, מארגני האירוע. על כן, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לקוסם בו בחרתם, ולעדכן אותו בדבר כלל הדברים שחשוב לדעת, בכדי להתאים את המופע לאירוע האישי שלכם.

 

והמחיר? – כמה יעלה לנו קוסם למבוגרים בצור הדסה?

עניין המחיר הוא עניין שמעסיק את כולנו ובצדק. התקציב לא תמיד מתאים, ואטרקציות רבות עולות הון. אם כן, כאשר מדובר על מופע של קוסם למבוגרים בצור הדסה, בכדי לקבל מחיר מדויק אשר יתאים גם לכם וגם לקוסם, ניתן לבקש מהקוסם הצעת מחיר. כל זאת, בזמן שהפרטים אשר תמסרו לו אודות האירוע שלכם, הם אלו אשר יקבעו את המחיר. על כן, במידה ותרצו להקטין את המחיר תוכלו להתגמש מבחינת דרישות, ובכך להוריד את המחיר כדי שיתאים עבורכם.

 

קוסם למבוגרים שמשדרג אירועים ומשרה אווירת מסתורין

אם אתם מחפשים אחר האטרקציה המושלמת לאירועים מכל סוג, אין ספק שאתם מחפשים אחר קוסם למבוגרים, אולי אפילו מנטליסט וגם אמן חושים. בואו נדבר על שדרוג אירועים עם TWIST של מסתורין, ככה חוגגים ב-2020:

אם אתם מעוניינים לשדרג את האירוע העתיד להתקיים, אתם יודעים מה אתם עושים כנראה. בימינו של 2020, האורחים שלכם מצפים וייהנו לקבל איזו אטרקציה לאירועים מהסוג המשובח ביותר. ואם מדברים על אנשי במה משובחים ומופעים מובחרים, מדברים על ירון פרזי – קוסם למבוגרים, מנטליסט ואמן חושים. בואו נכיר את התופעה הנקראת ירון פרזי קצת מקרוב יותר, ונבין מה המופע של איש המסתורין הזה כולל. הנה כל מה שצריך לדעת על קוסמים למבוגרים, אמני חושים ומה שבין לבין.

 

קוסמים למבוגרים שמקפיצים ומשדרגים את האירוע באלפי מונים

רגע לפני שמדברים על קוסמים למבוגרים, בואו נתעכב לרגע על המסתוריות בעולם הזה. אין ספק, יש לא מעט מסתורין בעולם, השאלה, האם עיניכם מספיק פקוחות בכדי להבחין בו? יש מסביבנו מסתורין ותעלומות כל הזמן 7\24, ולא צריך להיות גאון גדול בכדי להבין שישנם אנשים עם כוחות מיוחדים.

בואו נדייק את מילותינו, אנחנו לא בהכרח טוענים כאן לכוחות על טבעיים. אבל כן חשוב להדגיש, כל אחד מאיתנו נולד עם סט כלים קצת אחר, יכולות אחרות. אם תשאלו את ירון פרזי, הוא יגיד לכם שהמופע של קוסם למבוגרים כולל בתוכו המון דברים לא מוסברים.

 

המופע של קוסם למבוגרים שירים את האירוע לשמיים

האם מדובר בכוחות על טבעיים? האם מדובר באדם שמסוגל לראות דרכנו ואפילו לקרוא את המחשבות שלנו? ובכן, אנחנו נשאיר לכם להחליט, אבל אם תצטרכו קודם כל לחזות בפלא הפלאים הזה שנקרא ירון פרזי, אמן חושים ומנטליסט, מופע קוסמות למבוגרים ועוד.

כדאי לדעת, מופעי קוסמות למבוגרים בדרך כלל כוללים מגוון רחב ביותר של קסמים ושיטות לרתק את הקהל לכיסא, אבל לא בלבד. אם אתם מחפשים אחר קוסם ליום הולדת למבוגרים או לאירועים של מבוגרים, אנחנו ממליצים לכם גם לברר מה הן היכולות הנוספות של אותו קוסם שאתם מזמינים לאירוע.

 

מה כדאי לברר לפני הזמנת קוסם לאירועים של מבוגרים?

למשל, האם הקוסם מסוגל לקרוא מחשבות? האם מדובר בקוסם למבוגרים אשר מסוגל למגנט את עיני הקהל לבמה, ולהפוך את האירוע לאטרקציה היסטרית? אין ספק, ישנם סוגים שונים של אטרקציות לאירועים למבוגרים, בין אם אתם הולכים לבסוף על קוסם, או איש במה אחר.

בשורה התחתונה, אתם רוצים להנות ממופע מיוחד וייחודי, וזה בדיוק מה שתחוו כשתצפו במופע של ירון פרזי – קוסם מבוגרים ואומן חושים. אתם תצפו ב"טריקים" ומעשי קוסמות שיובילו אתכם להצטמרר (בקטע טוב). ובנקודה הזו אנחנו רוצים להדגיש משהו חשוב:

 

הכי חשוב לזכור – הגישה של קוסם האירועים על הבמה!

שימו לב, כשאתם מזמינים מנטליסט, אמן חושים או קוסם מבוגרים לאירוע, אתם צריכים לוודא שאותו איש במה יודע כיצד לתקשר עם הקהל בצורה ידידותית ואדיבה, מצחיקה וחברית. מדוע? מכיוון שכמו שכתבנו כאן למעלה, המופע של קוסם מבוגרים יכול ממש לצמרר אנשים.

ככה זה, אנשים נוטים להצטמרר כשהם נפגשים עם הבלתי מוסבר. ומאחר שזה ככה, אתם צריכים לוודא שאותו קוסם שהזמנתם יודע כיצד להעביר את המופע שלו בחיוך ובחדווה. וזה המופע של ירון פרזי – הקוסם שייקח את האירוע שלכם ויעיף אותו לשמיים.

 

קוסמות ואטרקציות לאירועים שלא שוכחים בחיים

אנחנו מזמינים אתכם להזמין את עצמכם להנות מהאירוע שלכם, כמו שלא נהניתם מאירועים עד היום. תקשיבו לנו, בין אם אתם מזמינים את ירון פרזי לאירוע שלכם, או שמא אתם לבסוף הולכים על אמן חושים אחר, אתם עושים בשכל.

הכי חשוב, שתוכלו לגרום לכל האורחים והמוזמנים באירוע להרגיש שהשקעתם באירוע, השקעתם בהם, רציתם שהם ייהנו. ועם מופע חושים וקוסמות כמו של ירון פרזי, ההנאה לגמרי מובטחת. אתם מוזמנים להכיר עולמות חדשים של דמיון, מסתורין ותעלומות, קריאת מחשבות, מעשי קוסמות והמון צחוקים ושעשועים, חיוכים ועוד. המופע של ירון פרזי מלווה בהלצות ובדיחות, ברוח טובה ובגישה כללית מאוד חיובית. מתאים מאוד גם לילדים. תהנו!

קוסם בצור הדסה שמופיע למבוגרים משתמש בקסמים ושיטות שונות שנועדו למופעים המותאמים ספציפית לגילאים מבוגרים יותר.

מופע קסמים מגבש את הקהל, יוצר אווירה טובה ומשפר בכמה רמות את האנרגיה של הקהל. לכל אמן חושים יש את הדרך שלו לייחד את המופע, מוזמנים לראות קטעים מהמופעים באתר.

אירועי גיבוש, אירועי חברה, ימי צוות, ימי הולדת, חתונות, מסיבות רווקות, אירועים פרטיים ועוד.

חשוב לבחור קוסם שיש עליו חוות דעת מצוינות באינטרנט ומפה לאוזן, וכמובן עם ניסיון עשיר במופעי קסמים למבוגרים.

דילוג לתוכן