אמן חושים לערב עובדים

ארגון ערב עובדים או מסיבת עובדים, הוא אחד הדברים היותר מורכבים ויותר מסובכים. לא בכדי נוצר עם השנים, בעיקר בארגונים בגדולים, תפקיד ספציפי של מנהל אירועים או אחראי תרבות, שכל עיסוקו הוא שיפור תחום התרבות והפנאי בקרב העובדים. מעסיקים רבים, בעיקר בחברות הייטק או בחברות עתירות כוח אדם איכותי, הבינו שההשקעה בארגון ערב עובדים איכותי, משתלמת ומועילה לעסק בטווח הקצר והרחוק. ארגון ערב איכותי הכולל אטרקציות בדמות אמן חושים ?

לערב עובדים, בנוסף למגוון רחב של אטרקציות נוספות, מאפשר לבעלי העסק ולמנהלים להשיג תפוקות משמעותיות. בין השאר, ערב עובדים מוצלח יוצר הווי חברתי חיובי, ומחזק את הקשר בין העובדים. אם העבר כולל גם בני זוג, האינטראקציה עשויה להיות אפילו מעניינת ואיכותית יותר, ולחזק באופן משמעותי הן את היחסים בין העובדים לבין עצמם והן את היחסים בינם לבין המנהלים.

 

בשנים האחרונות חלחלו התובנות הנזכרות לעיל גם לארגונים שאינם מזוהים דווקא עם עולם ההייטק. מדובר בחברות יצרניות שונות, כולל גם חברות קטנות ובינוניות, חברות שיווק או גופים הפועלים בתחומים עתירי כוח אדם, כדוגמת ענף המלונאות. גם כאן, ערב איכותי המותאם בצורה הנכונה ביותר לצרכים ולאופי הכללי של העובדים, עשוי להשיג אפקט משמעותי, שישפיע לטובה על העסק לאורך זמן. מהו בדיוק ערב עובדים ומה הוא עשוי לכלול? מהו אמן חושים לערב עובדים ומה בינו לבין סוגים אחרים של הופעות? כיצד ניתן לארגן הופעה של אמן חושים לערב האמור, שיכלול תוכן מותאם למשתתפים? כל התשובות בהמשך המאמר.

 

ערב עובדים – מטרה, שיטה ואמצעים

כפי שכבר הוזכר לעיל, ארגון ערב עובדים כמוהו כארגון מבצע צבאי לכל דבר. הדבר הראשון שחשוב לעשות, הוא לקבוע מטרה ברורה לערב, או נושא מרכזי. מטרה כאמור יכולה להיות הגדלת הגיבוש הפנימי בקרב העובדים, שיפור הקשרים בין העובדים לבין המנהלים בעסק או בחברה או חיזוק הנאמנות של העובדים לעסק.

קביעת המטרה היא חשובה, כיוון שאופי הערב נגזר ממנה. שיפור הקשרים בין העובדים מחייב ארגון ערב שעיקרו אינטראקציה בין העובדים ברמות השונות בעסק. שיפור קשרי העובדים והמנהלים דורש ארגון כנס או ערב משותף של העובדים והמנהלים כאחד, כאשר כל אחד מהצדדים זוכה להכיר את הצד השני גם מנקודה אנושית ולא רק בשעות העבודה. חיזוק הנאמנות של העובדים לעסק, יכולה להתבצע בצורת ארגון ערב עובדים או מסיבת עובדים, שאליה יגיעו העובדים בלוויית בני או בנות הזו שלהם.

שיטת העבודה היא ארגון ערב אטרקטיבי ואיכותי, שלא יהיו בו "חורים". ערבה שיש בו חורים הופך עד מהרה לערב משעמם, כשהמנחים והמארגנים מאבדים את תשומת הלב של הקהל. לעומת זאת, אטרקציה בדמות אמן חושים לערב עובדים עשויה ללכוד את תשומת ליבו של הקהל ולרתק אותו למופע. בדרך כלל, הופעות מהסוג הזה משאירה רושם חזר על העובדים. זאת, בעיקר משום שבתיאום מראש עם המארגנים, תוכך הערב מותאם ללקוח ולאופי הקהל במטרה להשיג את תשומת הלב המקסימלית של הקהל.

לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049

 

אמצעים להצלחת ערב עובדים

ההופעה המותאמת באופן ספציפי לקהל הצופים של אמן חושים לאירועים, מהווה רק אמצעי להשגת המטרה שנקבעה מראש עבור האירוע. באופן עקרוני, אירועים מהסוג הזה נועדו, כאמור לעיל, לייצר חוויות משותפות לכל העובדים ולספק להם מצע לשיפור ההיכרות ביניהם. עובדים הקוראים איש לרעהו בשמות פרטיים או אפילו בכינויים חיבה חבריים, תוצאה של בילוי משותף בערב עובדים, נוטים יותר לסייע לעמיתים לעבודה להתגבר על קשיים או למצוא פתרונות מקוריים לבעיות המתעוררות מעת לעת.

שאר האמצעים להשגת המטרה הם כיבוד איכותי, כולל ארוחת ערב עשירה, תפאורה ואטרקציות נוספות – אולי הגרלת פרסים, אולי טקס עובד מצטיין וכיוצא באלה. אם יש לך עניין בארגון אמן חושים לעבר עובדים המאורגן על ידך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך ליצירת חוויה איכותית מאין כמוה לעובדים ולעמיתים בעסק. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לך להתאים את ההופעה לאופי הספציפי של העובדים, ולהתאים את התוכן שלה לדרישות. אמן חושים לערב עובדים הוא הרבה יותר מסתם הופעה – הוא אטרקציה שתסייע בשיפור התפקוד של כל אחד מהעובדים, ושל כלל העובדים כקבוצה.

ההופעה המותאמת באופן ספציפי לקהל הצופים של אמן חושים לאירועים, מהווה רק אמצעי להשגת המטרה שנקבעה מראש עבור האירוע. באופן עקרוני, אירועים מהסוג הזה נועדו, כאמור לעיל, לייצר חוויות משותפות לכל העובדים ולספק להם מצע לשיפור ההיכרות ביניהם. עובדים הקוראים איש לרעהו בשמות פרטיים או אפילו בכינויים חיבה חבריים, תוצאה של בילוי משותף בערב עובדים, נוטים יותר לסייע לעמיתים לעבודה להתגבר על קשיים או למצוא פתרונות מקוריים לבעיות המתעוררות מעת לעת. שאר האמצעים להשגת המטרה הם כיבוד איכותי, כולל ארוחת ערב עשירה, תפאורה ואטרקציות נוספות – אולי הגרלת פרסים, אולי טקס עובד מצטיין וכיוצא באלה.

אם יש לך עניין בארגון אמן חושים לעבר עובדים המאורגן על ידך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך ליצירת חוויה איכותית מאין כמוה לעובדים ולעמיתים בעסק. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לך להתאים את ההופעה לאופי הספציפי של העובדים, ולהתאים את התוכן שלה לדרישות. אמן חושים לערב עובדים הוא הרבה יותר מסתם הופעה – הוא אטרקציה שתסייע בשיפור התפקוד של כל אחד מהעובדים, ושל כלל העובדים כקבוצה.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן