אודות

מי אני?

ירון זיגי הינו אומן חושים המשלב טלפתיה ומציג קריאת מחשבות והשפעה על המוח ברמה הכי גבוהה שיש, תוך הנאה גדולה לצופים ולשאלה הגדולה שמרחפת מעל ראשם: "איך הוא עשה את זה?" ירון הוא מאמני החושים המובילים בארץ ומופיע גם בעולם. זיגי זכה במקום הראשון באליפות הארץ לקוסמים והייתה לו הזכות להופיע עבור החברות הגדולות ביותר במשק העולמי.

ברוב הקסמים ישלב זיגי מתנדבים מהקהל, על מנת ליצור עניין ומעורבות לאורך כל המופע. המופע משלב הפעלה בתנועה, מוזיקה, סיפורים מעניינים, בובות מצחיקות, בקבוקי קולה שיצוצו וייעלמו ובעיקר חוויה צרופה של הנאה מרגשת שתוציא קהל עם תחושת סיפוק, עונג והנאה גדולה. הופעות הכוללות: הגברה מקצועית ועוצמתית, קטעי מוזיקה, תפאורה, קטעי במה ויזואליים, שלטים נפתחים, אביזרי תפאורה וכו'.

 

ההופעות

זיגי מופיע עבור ילדים ומבוגרים ומתאים את הופעותיו לקהל השונה והמגוון בהתאם לאופי האוכלוסייה. החל מוועדי עובדים ועד לגני ילדים שנהנים לכל אורך המופע. בהופעות לילדים הוא מופיע כקוסם ובמופע הוא משתף ילדים שלוקחים חלק פעיל בהופעה. קסמים שלא ראיתם ולא תראו בשום מקום אחר. ההופעה מתאימה לגני ילדים, בתי ספר, ימי הולדת, בריתות, מסיבות סיום וכו'.

בהופעות המוזמנות למבוגרים יופיע זיגי כאמן טלפתיה וישלב בהופעותיו מטבעות, גומיות, חבלים, גפרורים וקלפים. ירון מופיע כאמן חושים והוא משלב בהופעותיו השונות ומגוונות: קריאת מחשבות, טלפתיה ומנטליזם תוך שיתוף פעולה כנה ומרגש עם הקהל. ירון בעל יכולת מדהימה לרתק את הקהל ומשאיר את הצופים בהלם מוחלט. הנאה מובטחת!

משך ההופעה בין 50 דקות לשעה. ניתן בהתאם להאריך את הפעילות לדרישתו של הלקוח ובהינתן התנאים המתאימים לכך.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן