אמן חושים בכפר סבא 

אפשר להתווכח עד מחר, אם קסמים הם אמיתיים או לא.

מה שחשוב זה, שהמופע של אמן חושים בכפר סבא ייצור את האפקט הנדרש. מה הוא האפקט הנדרש? אירוע בלתי נשכח שהאורחים ימשיכו לדבר עליו בדרך הביתה.

מחפשים אחר קוסם לאירועים בכפר סבא? בואו נדבר.

אם אתם מחפשים אחר אטרקציות לאירועים בכפר סבא, אנחנו רוצים להציג בפניכם אמן חושים הנקרא זיגי הגדול.

ירון זיגי הוא אמן חושים בכפר סבא שהופך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת.

בעודו מופיע גם בהוליווד וגם בוונציה, זיגי הגדול עדיין מוצא זמן להופיע באירועים בישראל וגם לתרום המון לתעשיית הקוסמות בארץ.

מעבר להיות אמן חושים מומלץ לאירועים בכפר סבא והסביבה, זיגי הוא גם מנטליסט למבוגרים, קוסם למבוגרים, קוסם יום הולדת בכפר סבא ועוד.

 

מה זה בכלל אומנות חושים? 

אומנות חושים היא היכולת של האמן לקרוא נכון את שפת הגוף של האנשים, למרות שהרבה אנשים מאמינים כי אמני חושים הם בעלי כוחות מיוחדים. בעוד שרובנו לא מצטיינים בקריאת שפת גוף, מנטליסט (אמן חושים) יהיה מסוגל לפענח את מה שאנחנו חושבים לאחר שהוא יקרא את שפת הגוף שלנו. 

אם לדייק את המילים שלנו, אז יכול להיות שאמני חושים ניחנים ביכולות מיוחדות, יכולות של זיהוי פרטים קטנים, פרטים שמתפספסים מהעין הנורמטיבית.

קוסם למבוגרים בכפר סבא זוהי דרך מופלאה לשעשע את כל האורחים באירוע, גם את אלו שמוגדרים ממש סקפטיים. אמן חושים מומלץ לאירועים בכפר סבא, הוא איש במה שיתאים את אופי המופע שלו לסגנון האירוע שלכם.

 

מה ז"א להתאים את המופע לאופי האירוע? 

אם מדובר בקהל דתי, הרי שישנן בדיחות מסוימות אשר פשוט לא יתאימו. אם מדובר על יום הולדת, קוסם יום הולדת בכפר סבא יידע כיצד להציג את המופע בצורה הכי נכונה. זאת, בכדי שאף ילד לא ייבהל מקסמים שעשויים להיראות לו עוצמתיים או מוזרים. 

ירון זיגי ידוע בשל יכולותיו הגבוהות לתקשר עם הקהל באופן הכי קליל וחיובי, ככה שהקסמים שלו לעולם לא יפחידו ילדים קטנים או מבוגרים. כשתשכרו את זיגי הגדול עבור מופע חושים בכפר סבא, מומלץ מאוד לספק פרטים בסיסיים הנוגעים לאופי וסגנון האירוע, ככה ירון זיגי יהיה מסוגל להתאים מופע קוסמות במיוחד עבורכם.

 

האם מנטליסט הוא קורא מחשבות? 

בואו נענה על כך בעזרת דוגמה. אם מנטליסט יבקש מאורח באירוע לספק 4 עובדות על עצמו, כאשר אחת שקרית, סביר להניח שהמנטליסט מיד יידע איזו עובדה היא שקרית.

כיצד הוא עושה את זה? לא בגלל שהמחשבות שלנו שקופות עבורו, אלא בגלל שכשאנחנו משקרים, אנחנו מפגינים שפת גוף מסוימת. 

המנטליסט יודע לקרוא את שפת הגוף של האנשים, מה שמסייע לו להבין איזו עובדה היא השקרית בין העובדות שסופרו. מחפשים אחר מנטליסט בכפר סבא והמרכז? מומלץ מאוד לשאול את זיגי מה הוא יכול לתכנן עבור האירוע שלכם.  

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן