אמן חושים ומופעי טלפתיה

✅💉תו ירוק – מחוסן קורונה

מופע טלפתיה וקסמים של אמן חושים זהו מופע מדהים המשלב בידור מושקע המיועד לקהל המבוגרים.

מה הקהל אומר אחרי הופעת טלפתיה

מאז ומתמיד מופעי טלפתיה וקסמים הדהימו את קהל הצופים שלהם ביכולת של אמן הטלפתיה לקורא את המחשבות של הקהל או לשדר מחשבות המגרות את המוח שלנו לסקרנות ותהיות שנשארות גם אחרי המופע. מופע טלפתיה מחזיק בתוכו רצון עז להשאיר אתכם פעורי פה ולומר "איך הוא עושה את זה?" תוך כדי שיתוף פעיל של הקהל במופע ואמן אשליות המטשטש את הגבול בין החוש לדמיון.

בדרך כלל מופע הטלפתיה כולל בתוכו גם קסמי קלפים, אשליות, כוח על חושי, טלקינזיס (יכולת להזיז גופים בכוח המחשבה בלבד), שתילת מחשבות ומסרים, כיפוף מתכות, עצירת שעונים וכד'.

אמן טלפתיה מנוסה מטרתו להוכיח כי ניתן לקורא מחשבות בצורה כל כך פשוטה בשילוב של עזרים כמו אינטואיציה רגישה, שימוש בפסיכולוגיה, דמיון מודרך, ויכולות פאראפסיכולוגיות תוך כדי המופע.

כל אמן טלפתיה מביא את אישיות שלו לתוך מופע הטלפתיה ודואג שהקהל שלו ירגיש שהוא צופה במשהו מיוחד, קסום ועוצר נשימה. אמן חושים טוב יודע איך לגרום לקהל הצופים שלו להיות מרותקים לכיסאותיו ומלאים התלהבות אחר המראות הנפלאים שקורים מול עיניהם.

הוא משתמש בכריזמה רבה, כישורי משחק וכמובן יצירתיות על מנת לגרום למופע הטלפתיה להיות בלתי נשכח. מופע טלפתיה מתאים כמו כן לכל הגילאים ולמגוון אירועים כגון אירועי חברה, כנסים מסיבות ועוד, שכן מופעי הטלפתיה הפכו לחלק פופולרי מאוד בשנים האחרונות.

 

מנטליזם וטלפתיה עוצרת נשימה

מאז ומתמיד בהיסטוריה, המין האנושי חש התפעלות מאותם אנשים שהציגו יכולות "על טבעיות" כמו חיזוי העתיד, השתלת מחשבות, טלפתיה או העלמת חפצים אך בהווה שלנו רמת האמונה ביכולות אלו הולכת ויורדת אך ישנם עדיין אנשים אשר קיבלו כישורים יוצאי דופן שיגרמו לאדם סקפטי להישאר חסר מילים ולגרום לקהל להאמין שהייתה לו בחירה חופשית לחלוטין.

אומנות חושים היא שילוב של אלמנטים וטכניקות המגיעות מעולם הפסיכולוגיה כמו היפנוזה, ניצול תת המודע וכו', שבעזרתם אמן החושים משתמש כדי להשפיע על המחשבות של הצופה ולגרום לו אף להאמין במשהו שלא באמת קורה. אמן חושים זהו אדם שפיתח מיומנות לבחינת פרטים עד הקטן ביותר על מנת להגיע לפתרון החידה שמולו. זהו אתגר קשה לחלוטין מכיוון שהצופה שמולו מטרתו לבחון את יכולתו כאמן חושים.

הטלפתיה מרחיבה ומוכיחה עד לאיזה רמה המוח האנושי יכול להגיע והמטרה של מופעי טלפתיה היא להציג כאילו הבלתי אפשרי אינו קיים, וכי כל גבולות ההיגיון משתנים בתודעה האנושית ומשפיעים על התת מודע מה שיוצר מופע קסום ומבדר גם יחד.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן