אמן חושים מחיר – כמה עולה להזמין אמן חושים לאירוע

✅💉תו ירוק – מחוסן קורונה

ארגון אירוע הן במסגרת פרטית והן עבור מקום עבודה, ארגון או מוסד אחר כל שהוא, איננו עניין פשוט. ארגון כאמור דורש מקצועיות, כושר ארגון ויכולת להתמודד עם אירועים או שינויים בלתי צפויים, העלולים לקרות בכל עת. זאת, הן בשלבי הארגון והן תוך כדי האירוע. חלק מארגון אירוע משפחתי, חברתי, עסקי או אחר, כולל בדרך כלל מציאת אטרקציה לאירוע. האטרקציה עשויה להיות מופע פירוטכני מרהיב, להקה או הופעה איכותית.

אחד מסוגי האטרקציה היותר פופולריים בשנים האחרונות, הינו ארגון הופעה ייחודית, מעניינת ובלתי נשכחת של אמן חושים.

האמן כאמור אמון על בידור הקהל בצורות ובאופנים ששום אמן אחר לא יכול להשתוות להם. בשורות הבאות נעסוק בייחודיות שבהופעת אמן החושים, ביתרונות של הופעה כזאת וכמובן – נסביר ונפרט לגבי אמן חושים מחיר מקובל בשוק. מהו בעצם אמן חושים? מדוע כדאי להזמין עבור האירוע שלך אמן חושים ולא סוג אחר של אטרקציה? מהן העלויות הצפויות של הופעה מקצועית של אמן חושים?

 

מהו אמן חושים?

אמן חושים הוא איש מקצוע המומחה בתחומו – קסמי טלפתיה, סוגסטיה, קריאת מחשבות ושכנוע של הקהל בכך שבעצם הכל אפשרי, ואין שום דבר שנבצר מיכולתו של אמן החושים, בכל האמור בראיית הנולד וניחוש וקריאת מחשבות. במרבית המקרים, ועל מנת לשמור על קשב מצד הקהל ועל היכולת של אמן החושים עצמו להתרכז במה שהוא עושה, משלב האמן בהופעה שלו גם קטנים הומוריסטיים.

אמן חושים מקצועי לא מאבד לרגע את הקשב ואת תשומת הלב של הקהל, אשר מבחינתו מדובר בהופעה מתגלגלת, מעניינת ומותחת. כיון שההומור משולב בהופעה באופן המוצלח ביותר, ההופעה של אמן החושים היא אטרקטיבית עבור מגוון רחב של קהלים, בכל הגילאים.

המטרה של אמן החושים היא להפתיע, ובדרך כלל ההפתעה מושגת בשלמותה. זה המקום להזכיר שלכידת תשומת הלב של הקהל איננה עניין של מה בכך.

קהל צופים בכלל, וקהל הצופים הישראלי במיוחד, עשוי להיות חסר סבלנות.

כל היסוס קל ואפילו מעידה קלה, עלולים לגרום לאמן לאבד את הקהל, ולשמוט את הבסיס להמשך ההופעה. זה המקום לציין שאמן חושים איננו בשום פנים ואופן קוסם, ואין לצפות ממנו לשלוף שפן מהכובע, להפוך דלי של מים לקונפטי מנייר ועוד כיוצא באלה תעלולים. אמן חושים, עניינו אך ורק ברוח ולא בחומר.

לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049

 

למה אמן חושים?

ההבדל העיקרי שבין הופעה או פעילות יחד עם אמן חושים לבין מרבית האטרקציות האחרות למסיבות או ההופעות של להקות, זמרים או בעלי מקצוע אחרים בתחום, טמון בעובדה שאמן החושים משלב את הקהל בהופעה.

מבחינת אמן החושים, הקהל איננו רק המטרה, שאותה יש לבדר ולהנעים את זמנה. קהל הצופים של אמן החושים הוא חלק מהתפאורה, שלא לומר התפאורה בעצמה. אמן רכזה המצליח להפנט את הקהל ולגרום לו לזרום עם המופע, כהר עשה מחצית הדרך להצלחה. המחצית השנייה היא, כמובן, מידה רבה של מקצועיות ומיומנות.

בדרך כלל, קהל שמרגיש שהוא שותף, שהוא חלק מההופעה ולא רק צופה פסיבי, הופך להיות הרבה יותר קשוב. זאת הסיבה שבכל הופעה של אמן מהסוג הזה, הקהל יוצא בהרגשה של פליאה מסוימת והסתכלות אחרת על המציאות היום יומית. ככה זה, כשמישהו מצליח לנחש מחשבות ולצפות התנהגות.

ישנם מספר סוגים, או כמה רמות של הופעות של אמן חושים. איש מקצוע מהסוג הזה יכול לתת הופעה כחלק מסדרת הופעות באירוע או מפגש חברתי, או לתת הופעה המהווה חלק עיקרי מסדרת ההופעות כאמור. לחלופין, יכול אמן החושים להיות האמן היחיד במפגש או בהתכנסות, וההופעה שלו ארוכה ומהווה את מסמר הערב. התשלום עבור ההופעה הוא, כמובן, פונקציה של אורך ההופעה ושל המרכזיות שלה באירוע.

מאליו מובן שבמקרה של איש מקצוע מיומן בתחום, שלוח השנה שלו עמוס בהופעות, עשוי לבקש אמן חושים מחיר גבוה יחסית. עם זאת, טווח המחירים ההתחלתי המקובל עבור הופעה של אמן חושים, עשוי לנוע בין 2,500 ש"ח למופעים קטנים וביתיים, כחלק מסדרת אמנים המופיעים בהתכנסות מסוימת או הופעה בודדת. עבור הופעות קטנות מחיר אמן חושים התחלתי יכול להגיע לכדי 3,000 ש"ח.

התמורה עבור הופעות גדולות, שבהן אמן החושים הוא מסמר הערב, עשויה להתחיל בסכום של 4,000 ש"ח. עם זאת, הסכומים עשויים להשתנות בהתאם לדרישות ובהתאם לאמות מידה אחרות הנקבעות על ידי מארגני האירוע.

 

אמן חושים מחיר לדוגמה לפי גודל אירוע וסיטואציה

המחירים שמפורטים מטה הם סוג של ממוצע המחירים בשוק כיום. הם אינם מחייבים שום אמן חושים או את אמן החושים זיגי בעצמו לקחת מחיר לפי מה שכתוב מטה, המחירים הם רק להמחשה של הטווח הנהוג והוא עשוי להשתנות לפי המועד, סוג האירוע, התנאים בשטח או החלטתו החופשית של האמן.

מחיר אמן חושים לאירועים קטנים וביתיים

* אמן חושים מתחיל: סביב ה-1,800 ש"ח.
* אמן חושים מנוסה: סביב ה-2,650 ש"ח.
* אמן חושים בעל שם ומוניטין, מפורסם או מוכר לציבור במידה מסוימת – תכניות טלוויזיה או ספיישלים בערוץ מרכזי: סביב ה-5,000 ש"ח ועד כ-70,000 ש"ח.

 

לאירועים פרטיים בינוניים – בר מצוות או חגיגות במסעדה או אולם עם עשרות אורחים:

* אמן חושים מתחיל: סביב ה-2,250 ש"ח.
* אמן חושים מנוסה: סביב ה-2,900 ש"ח.
* אמן חושים בעל שם ומוניטין, מפורסם או מוכר לציבור במידה מסוימת – החל מ-5,000 ש"ח ועד כ-150,000 ש"ח.

 

לאירועי גאלה, אולמות גדולים, אירועים מרכזיים, לקוחות עסקיים עם אירועים של מאות עובדים:

* אמן חושים מתחיל: באופן כללי לא מומלץ להזמין מישהו מתחיל לאירועים בסדר גודל כזה.
* אמן חושים מנוסה: החל מ-3,500 ש"ח ועד כ-9,000 ש"ח בהתאם לגודל האירוע ודרישות מיוחדות מצד הלקוח.
* אמן חושים בעל שם ומוניטין, מפורסם או מוכר לציבור במידה מסוימת – החל מ-7,000 ש"ח ועד לכחצי מיליון ש"ח להופעה בהתאם לגודל האירוע ומיקומו הגאוגרפי בעולם.

 

אם יש לך עניין בהזמנה של אמן חושים לאירוע שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב שיקדם אותך לקראת אירוע מוצלח, שהמשתתפים בו יזכרו אותו לאורך זמן.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן