אמן חושים בירושלים

✅💉בעל תו ירוק בתוקף

מופע טלפתיה ואמנות חושים שמגיע עד אליכם לירושלים המציג קריאת מחשבות והשפעה על המוח ברמה הגבוהה ביותר שיש! קטעים מהמופע זכו בפרסים (ההישג הגדול ביותר - מקום ראשון באליפות הארץ לקוסמים 🏆). המופע גם מדהים וגם מצחיק והוצג כבר במדינות: ישראל, הודו, ניו יורק, לוס אנג'לס ואיטליה. אם ברצונכם להזמין אמן חושים שמגיע לירושלים, התקשרו עכשיו: 077-804-3058

5/5
נגן וידאו
נגן וידאו
למה לבחור דווקא באמן החושים ירון זיגי

המלצות על אמן החושים ירון זיגי

המלצה-על-אמן-חושים-9
המלצה-על-אמן-חושים-7
המלצה-על-אמן-חושים-6
המלצה-על-אמן-חושים-5
המלצה-על-אמן-חושים-3
המלצה-על-אמן-חושים-4
המלצה-על-אמן-חושים-2
המלצה-על-אמן-חושים-1
המלצה-על-אמן-חושים-8

מי מאיתנו שהיה אי פעם אחראי על ארגון אירוע כלשהו, בין אם ארגון של אירוע למקום העבודה ובין אם אירוע בר או בת מצווה, ודאי מכיר ויודע את הקושי בארגון אירועים. החל מבחירת מקום האירוע, ועד הבחירה לסידור שולחנות – הכל חייב להיות מושלם, בכדי שהאירוע יהווה חוויה בלתי נשכחת. כמו כן, גם הדאגה לפעילות באירוע אינה פשוטה כלל.

אם כן, אם גם אתם מארגנים אירוע כלשהו, וזקוקים לפעילות חווייתית, על חושית ובלתי נשכחת, תשמחו לדעת שיש לנו את הפתרון המושלם עבורכם – מופע של אמן חושים בירושלים.

 

מה היא אמנות חושים ומה תפקידו של אמן חושים?

ראשית כל, לפני שנתחיל לדון בכל הדברים הנוגעים לפועלו של אמן חושים בירושלים במופעיו השונים ולמופעים עצמם, חשוב ליישר קו אחיד בין כולם, להסביר ולהבהיר מה זה בכלל אמנות חושים.

ובכן, אמנות חושים היא תחום אשר עוסק בעבודה עם חמשת החושים של בני האדם, ועם החוש השישי בפרט. מאחר שהחוש השישי אינו משהו מוחשי כמו שאר חמשת החושים, רבים תופסים את אמנות החושים כתחום מרהיב ומרתק, אשר מדהים ומפתיע בכל פעם מחדש.

אם כך, ניתן כעת ודאי להבין כי פועלו של אמן חושים עוסק בעבודה עם שש החושים שלנו, עליהם נרחיב מיד.

 

באילו יכולות ניחן אמן חושים בירושלים?

כאמור, אמן חושים בירושלים עוסק בתחום אמנות החושים, אשר מתמחה בעבודה עם החושים אשר באה לידי ביטוי בדרכים שונות.

ובכן בעת, נשאלת השאלה אילו יכולות עומדות לרשות אמני החושים, אשר הופכות את המופעים השונים לחוויות כה מרשימות ומטריפות חושים? התשובה לכך מורכבות ממספר יכולות בהם ניחנים אמני החושים:

תרגילי קלפיםאחת ההתמחויות של אמני חושים היא תרגילי קלפים. עם זאת, בשונה מקוסמים, תרגילי הקלפים של אמן חושים בירושלים אינם מתבססים על זריזות ידיים, אלא על יכולות אחרות המייחדות את אמנות החושים.
שליטה על המוחביכולתם של אמני חושים לבצע תרגילים שונים אשר מבוססים על שליטה במוח של אדם אחר. שליטה זו באה לידי ביטוי בכך שאמן החושים יכול להפעיל את האדם הנשלט מבלי לגעת בו כלל.
טלקינזיסטלקינזיס היא היכולת של אמני החושים לשלוט על חפצים וגורמים אחרים, בעזרת כח המחשבה בלבד, וללא שימוש באף אחד מחמשת החושים הבסיסיים.
טלפתיה וקריאת מחשבותטלפתיה וקריאת מחשבות הן למעשה היכולת של אמני חושים להעביר מידע ביניהם לבין גורם נוסף, מבלי לעשות שימוש בחמשת החושים הרגילים, אלא אך ורק בעזרת המחשבה והחוש השישי.

 

איך מתבצע מופע של אמני חושים?

מופע של אמני חושים בכל, ושל אמן חושים בירושלים בפרט, מורכב משלושה שלבים עיקריים – פתיחה, אמצע וסוף. שילוב של שלושת שלבים אלו, מייצר חוויה על חושית במופע, ומצליח לרתום את הקהל כולו, ולהדהים אותו יותר ויותר, ככל שהמופע מתקדם.

 

פתיחת המופע

לרוב, מופעים של אמני חושים, נפתחים בהיכרות כללית בין הקהל לאמן החושים. היכרות זו, מסייעת לאמן החושים להתחבר לרגשותיהם של הקהל, ובכך מהווה קרקע ובסיס לכל שאר חלקי המופע. כמובן, גם חלק זה מתבצע בעזרת אמנות חושים ויכולותיה השונות.

 

אמצע המופע

לאחר הפתיחה מגיע החלק האמצעי במופע, ואולי גם החלק העיקרי. במהלך חלק זה, אמני החושים מבצעים את מספר התרגילים הרב ביותר, שכן בזמן זה הקהל נמצא במלוא הריכוז. כמו כן, לעיתים חלק זה של המופע כולל תרגילים שישפיעו מאוחר יותר על סיום המופע, ובכך יגרמו לתדהמה רבה יותר בקרב הקהל.

 

סיום המופע

שלב סיום מופע מתחיל עם סיום אחד הקטעים המרכזיים במופע. לעיתים, חלק זה של המופע יכלול מספר תרגילים, ולעיתים תרגיל אחד או שיניים. בכל אופן, המופע מסתיים בדרך כלל בתרגיל החושים המרהיב ביותר, אשר מהווה אזכור לאיזשהו חלק קודם במופע. כך למעשה, אמן החושים משאיר לקהל טעם טוב הן מהמופע והן מהאירוע.

 

אמן חושים בירושלים לאירועים עסקיים

אחד מבין המקומות בהם מבצע אמן חושים בירושלים מופעים הוא אירועים עסקיים. אירועים אלו יכולים להיות ערבי גיבוש לעובדי חברה, אירועי השקה, אירועי פרסום עסקיים ועוד. מטרתו העיקרית של אמן החושים במקרים אלו, הוא לייחד את האירוע, ולתרום למטרתו העסקית בין אם גיבוש, קירוב שותפים עסקיים ועוד. כמובן שכל זאת מתבצע בהתאם לצרכי בעל האירוע ותוך שימוש באמנות החושים.

 

אמן חושים בירושלים לאירועי שמחות

מקום נוסף שבו מספק אמן חושים את שירותיו ומופיע בו, הוא אירועי שמחות. ימי הולדת, בר ובת מצווה, מסיבות רווקים ומסיבות רווקות. כל אלו ועוד מהווים אירועים בהם אמן חושים בירושלים מופיע, והופך גם אותם לאירועים שמחים עוד יותר, חווייתיים ובלתי נשכחים. מופעי אמנות חושים באירועים אלו, מתבצעים במטרה לרתק את הקהל, וכאשר יש ביקוש לכך, גם לשים את חתן או כלת השמחה בירושלים המופע, על ידי שילובם בתרגילים השונים.

 

איך לבחור אמן חושים בירושלים?

הבחירה באמן החושים היא בחירה חשובה מאוד, שכן ככל שאמן החושים יהיה איכותי יותר, כך גם המופע העתיד לקחת חלק באירוע שלכם. אם כן, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור אמן חושים בירושלים, שיהיה איכותי, מקצועי והטוב ביותר עבורכם:

ניסיוןאמן חושים בעל ניסיון נמדד בעיקר בעזרת כמות המופעים שביצע. את איכות המופעים האלו, ניתן למדוד בעזרת חוות דעת. כמובן, ככל שכמות חוות הדעת החיוביות רבה יותר, כך גם איכות המופע גבוהה יותר.
התאמה לאירועלפני שמזמינים אמן חושים לקחת חלק באירוע שלכם, חשוב לבדוק כי אמן החושים אכן מתאים לאירוע. התאמה לאירוע יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים כגון התאמה לאופי הקהל, התאמה למטרת האירוע וכו'.
תקציבגורם נוסף שחשוב לברר כאשר בוחרים אמן חושים בירושלים הוא עניין המחיר. כל אמן חושים גובה מחיר שונה עבור הופעותיו, ועל כן חשוב לוודא כי המחיר המוצע עבורכם, עומד בתקציב שהקצבתם עבור חלק זה באירוע.

 

מה מייחד אמן חושים איכותי ומנוסה?

כמו בכל תחום אחר בחיים, גם כאשר מדובר על אמני חושים, ישנם אמני חושים טובים יותר וישנם אלו אשר טובים פחות. בכדי שתוכלו לזהות איזה אמן חושים הוא אומן איכותי ומנוסה, לפניכם מספר טיפים.

עבודות קודמותאחת הדרכים לזהות אמן חושים מנוסה תפסיק היא להסתכל במופע הקודמים. זאת ניתן לעשות בדרך כלל, על ידי חיפוש פשוט באינטרנט אחר אמן החושים הרלוונטי.
חוות דעתאמן חושים איכותי ומנוסה, נמדד גם באמצעות חוות דעת. ככל שמספר חוות הדעת החיוביות גבוה יותר כך גם איכות אמן החושים.

כמובן שישנן דרכים נוספות למדוד את איכותו של אמן חושים בירושלים, ואלו אשר מוצגות לעיל הינם רק חלק מכלל הדרכים.

 

כיצד להתכונן למופע של אמן חושים בירושלים?

לעיתים, יש צורך בהכנה מוקדמת למופע החושים על ידי הלקוח עצמו. הכנה למופע של אמן חושים בירושלים יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות. בין הדרכים האפשריות דרכן ניתן להתכונן למופע חושים, ניתן למצוא הכנה והיערכות של במה עבור המופע, הכנת מערכות הגברה למופע, מושבים לקהל ועוד. כמו כן, יתכנו מקרים בהם אמן החושים לא יזדקק להכנת הדברים על ידי הלקוח. לעומת זאת, ייתכנו גם מקרים בהם אמן החושים יזדקק להכנות נוספות אשר מבוצעות על ידי הלקוח. על כן, מומלץ לשאול את אמן החושים אודות כך, טרם הגעתו למופע.

 

מה חשוב לדעת על מופע אמנות חושים?

מופע של אמן חושים בירושלים, יכול להיות אירוע אשר הידע עליו מועט, ועל כן הזמנת מופע חושים לאירוע שלכם לא יתממש בשל חוסר במידע זה. על כן, לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על מופע אמנות חושים, בכדי לבטל ספקות וליישר קו בכל הנוגע לכך.

 

שליטת אמן החושים על הקהל

על אף ש אמן חושים בירושלים יכול לשלוט במחשבות ודברים נוספים דומים לכך, שליטתו על המשתתף או המשתתפים בתרגיל כלשהו, הינה זמנית בלבד, ועל כן אין כל חשש בהיבט הזה.

 

רמת השתתפות הקהל במופע

עניין נוסף שעלול להטריד רבים, הוא רמת ההשתתפות של הקהל במופע. על כן, חשוב להבהיר כי רמת ההשתתפות של הקהל, תלויה ברצון וביקוש הלקוח. כלומר, ככל שהלקוח יראה לנכון לערב את הקהל במופע החושים, כך יהיה.

כמובן שקיימות חששות רבות בנוגע למופעי אמנות חושים, ועל כן לכל שאלה, חשש וכדומה, ניתן לפנות לאמן החושים הרצוי, ולשאול אותו לגבי כל הדברים המעורפלים.

 

עד כמה תורם מופע של אמן חושים בירושלים לאירוע?

בראש ובראשונה, הרצון להביא אמן חושים בירושלים לאירוע שלכם, נובע מהרצון והצורך להפוך את האירוע לחוויית יותר ובלתי נשכח. אם כך, נשאלת השאלה – עד כמה תורם מופע של אמן חושים בירושלים לאירוע ולחוויה? ובכן, התשובה לשאלה זו מורכבת ממספר רב של גורמים אשר מאפיינים מופעי חושים. עם זאת ניתן לומר באופן כולל אך חד משמעי, כי מופעי חושים הופכים כל אירוע לחוויה על חושית ומרתקת, אשר משלבת את הקהל באופן אקטיבי במופע, ובכך גורמת לאירוע להיות אירוע בלתי נשכח. כל זאת כמובן, בעזרת תרגילי החושים אותם מבצע אמן החושים במופע.

 

כמה עולה אמן חושים בירושלים

מחיר אמן חושים בירושלים הוא גורם בר שינוי בין מופע חושים אחד למשנהו, בין אם מדובר במופע חושים לאירועים עסקיים ובין אם מדובר על מופעים באירועי השמחות למיניהן. השוני נגרם בעיקר בשל העובדה שכל מופע מורכב בצורה שונה, ומותאם באופן שונה לקהל באירוע.

עם זאת, חשוב לומר כי הוצאת תקציב על מופע של אמן חושים אינה צריכה להיות בהכרח גדולה, וישנם מקרים רבים בהם מופעי החושים עומדים גם בתקציבים לא נמוכים.

אם כן, על אף שלכל מופע של אמן חושים בירושלים מחיר שונה, המחיר יכול להתאים גם הוא לאירוע שלכם בהתאם לתקציב ולשיקולכם. כל מה שצריך לעשות זה להתקשר, ולקבל הצעת מחיר מדויקת עבור האירוע שלכם: 077-804-3058.

 

שורה תחתונה: אמן חושים – כן או לא?

לסיכום, מה שאנחנו באמת רוצים לדעת זה האם כדאי להזמין אמן חושים לאירוע שלנו. ובכן התשובה לכך היא חד משמעית – כן. מופעי חושים הם מופעים אינטראקטיביים ומהנים, אשר גורמים לכל אירוע לעלות שלב אחד יותר ברמת ההנאה המובטחת באירוע.

החוויה המסופקת במהלך הצפייה בתרגילי החושים השונים, גורמת לקהל להיות מופתע ומרותק במהלך כל האירוע, וכאשר המופע מגיע לסיומו, ואמן החושים מסיים עם תרגיל מיוחד ומדהים יותר מהכל, כל הקהל נשאר עם טוב הן מהמופע, ובכך גם מהאירוע כולו. אם כן, אמן חושים בירושלים הוא הפתרון המושלם לתוספת המושלמת עבור כל אירוע.

 

הופעה בירושלים חייבת להתבצע בצורה חכמה

ארגון הופעה בעיר ירושלים הוא מאתגר במיוחד עבור אמני חושים ובכלל. העיר מתפקעת מעדות, אמונות דתיות, תרבויות וזרמים שונים. הגיוון העצום, דורש מאמן חושים בירושלים הרבה יותר מאשר בערים אחרות בארץ. ההופעה בירושלים חייבת להתבצע בצורה חכמה, תוך מספר דגשים עיקריים:

 

התאמה לקהל דתי

הופעותיו של אמן חושים בירושלים יתבצעו פעמים רבות אל מול קהל דתי או מסורתי. חשוב מאוד שההופעה תתאים לקהל זה, ולא תזעזע או תפגע ברגשותיו הדתיים. לכן, אמן חושים בירושלים חייב להקפיד על שפה נקייה, ושמירה על גבולות גזרה בכל מה שקשור לביצוע קסמים על קהל מהמין השני.

 

הקשר עם הקהל

חלק גדול מהקהל הירושלמי הוא חם ומחבק. לכן, לקהל ירושלמי אמן חושים לא יכול להופיע בצורה מרוחקת. על אמן חושים בירושלים לדעת ליהנות מהחוויה, ולשלב את הקהל שלו ואת קריאות הביניים כחלק מההופעה. הקשר הישיר עם הקהל גם ישפר את התחושה של אמן החושים, וגם ישפר את ההופעה עבור הקהל עצמו.

 

הופעתו של ירון פרזי מתאימה באופן מושלם לקהל הירושלמי

אמן החושים ירון פרזי הוא אחד מאמני החושים המובילים במדינת ישראל. ניסיונו ארוך השנים, והופעותיו במגוון עצום של אירועים ומול מגוון רחב של קהילות, הופכים אותו לאידיאלי עבור הופעה בירושלים. ירון פרזי מסוגל להתאים את ההופעה שלו אל האווירה שהוא חש מהקהל, ובמידת הצורך לשנות חלקים מההופעה אם יש צורך בכך. הסיבות שהופעתו של ירון פרזי מתאימה באופן מושלם לקהל הירושלמי כוללות בין השאר:

  • כבוד: בין אם מדובר במופעי זריזות ידיים כדוגמת תרגילי קלפים או בטלפתיה ברמות הגבוהות ביותר, ירון פרזי מקפיד על כבוד מוחלט אל הקהל שלו. הכבוד בא לידי ביטוי בשימוש בשפה נקייה, ובביצוע חסר פשרות של כלל ההופעה והתרגילים.
  • הומור: ירון פרזי משלב בהופעותיו המון דיבור ותקשורת עם הקהל. התקשורת הרציפה מאפשרת לו לחוש את הקהל, ולהתאים את עצמו בצורה מושלמת. התקשורת של ירון פרזי עם הקהל משלבת המון קטעי הומור שיהפכו את ההופעה כולה לחוויה מיוחדת, ויאפשרו לקהל להרגיש חלק.
  • רמה גבוהה: הופעותיו של ירון פרזי מתבצעות באיכות חסרת פשרות, בין אם מדובר במסיבת יום הולדת או באירוע עבור אחת החברות המובילות במשק הישראלי. הרמה הגבוהה בקסמיו הופכת את ירון פרזי לאחד מאמני החושים המובילים בישראל. אחד מהתרגילים מסמרי השיער שמבצע ירון, כולל הסתרה של שיפוד מתכת עצום בגודלו תחת שקית נייר חומה ואטומה, וערבובה עם שקיות נייר זהות. על פי דרישתו של נציג מהקהל, יהלום ירון בידו החשופה על השקיות, תוך סיכון משמעותי, ויצא ללא פגע.

 

ירון פרזי מבצע הופעות על במה כמו גם הופעות בתוך האירוע עצמו

אחד מהדברים שהופכים את הופעותיו של ירון פרזי למיוחדות במיוחד, הוא השילוב בין הופעה על במה להופעות קטנות יותר אשר אמן החושים מבצע בתוך הקהל. עבור אמן חושים בירושלים, מדובר בשילוב חיוני שיסייע להכניס את הקהל כולו לאווירה. הקסמים אשר יבצע ירון פרזי בקבוצות קטנות, ממש מול עיני הצופים יכללו מופעי זריזות ידיים מדהימים, תרגילי קלפים ברמה הגבוהה ביותר, העברת חפצים ללא מגע ידע אדם או דרך משטחים אטומים ועוד. נוסף על כך, ירון פרזי מבצע בהופעותיו תרגילי טלפתיה מדהימים, שיגרמו לכל הקהל לחשוב על המופע שבועות רבים לאחר מכן. כלל התרגילים שמבצע ירון פרזי יתבצעו בדיוק חסר פשרות, ותוך מאמץ מתמיד לתת את המופע הטוב ביותר לאירוע שלכם.

לאמן חושים בירושלים הוא אדם שנותן הצגה שלא תוכלו לשכוח. מנטליסט שמתאים לכל אירוע שתוכלו לחשוב עליו.

לכל אמן חושים יש את הקטעים שהוא מציג במופע. הקטעים הנפוצים ביותר הם: תרגילי קלפים, שליטה על המוח, טלקינזיס ועוד.

בחירת אמן חושים בירושלים היא לא דבר של מה בכך. כולנו נרצה שהאירוע יהיה מוצלח ומהנה ככל שניתן. מומלץ מאוד לבדוק חוות דעת, סרטונים ותמונות מהמופעים של אותו אמן חושים כדי להבין יותר לעומק את יכולותיו.

לכל אמן חושים יכול להיות מחיר שונה. העלויות יכולות להשתנות בין מופע למופע, כתלות באופי המופע, מרחק, כמות אנשים ופרמטרים נוספים. לא בטוחים? היכנסו עכשיו לאתר ודברו עם ירון זיגי על הזמנת מופע.

דילוג לתוכן