אמן טלפתיה

אמן טלפתיה יכול להתאים למגוון עצום של אירועים

כאשר אנחנו מארגנים אירוע, אנחנו מנסים להימנע מלחזור באופן מדויק על התבנית המוכרת. אירועים משעממים, יגרמו למוזמנים אליהם ליהנות משמעותית פחות, ועלולים לייצר תחושה של זלזול בהם. הוספה של אמן טלפתיה יכולה להתאים ולשדרג מגוון עצום של אירועים. אמן הטלפתיה ירון זיגי הוא אחד מאמני החושים המובילים בישראל, עם ניסיון חובק עולם. הופעתו של ירון זיגי כוללת מגוון עצום של תרגילי מחשבה, כאשר חלקם מערבים מתנדבים העולים עמו לבמה, וחלקם את כלל הקהל. נוסף על מופע הטלפתיה עצמו, ירון זיגי משלב את יכולת הטלפתיה עם זריזות ידיים ומיומנויות נוספות כדי לייצר מופע מרגש, מפתיע, מפחיד ומרתק, שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח.

אמן טלפתיה יגרום לכם לחשוב על ההופעה גם הרבה אחרי סיומה

אחת מהסיבות שהופעתו של ירון זיגי היא בלתי נשכחת, נובעת מכך שהיא מאתגרת המון דברים שאנחנו תופסים כחוקי טבע. אמן טלפתיה מעולה כמו ירון זיגי מבצע בשיאה של ההופעה תרגיל ייחודי, במהלכו נציג או נציגה מהקהל בוחרים מספר באקראי, ומתחילים לספר על סיפור חייהם. במהלך הסיפור, אמן החושים נוטל לוח לבן, מחלק אותו לריבועים ומתחיל לרשום מספרים. המספר הנבחר יתגלה בצורה מפתיעה, שתשאיר את הקהל כולו עם פה פעור. יש מספר סיבות לכך שהופעתו של ירון זיגי תגרום לכם לחשוב ולהסתקרן גם זמן רב לאחר מכן. סיבות אלו כוללות בין השאר:

  • הזמן והמרחב: אחד מהדברים אותם אנחנו לוקחים כמובן מאליו, הם חוקי הזמן והמרחב. בהופעתו, מאתגר ירון זיגי את ההנחות הטבעיות הללו. ההופעה כוללת פעמים רבות העתקה של קלפים ממקום אחד לשני באופן מידי, כאשר לעיתים אמן החושים נמצא במרחק של מטרים רבים מהמקום בו הופיע הקלף!
  • קבלת ההחלטות: רוב האנשים לוקחים כמובן מאליו את השליטה שלהם במחשבות שעולות להם בראש. העובדה שהנפש שלנו היא בת חורין היא דבר שלמדנו לקחת כמובן מאליו. בהופעתו, מאתגר ירון זיגי את ההבנה הזו, מה שמוביל לחשיבה על הדברים התת מודעים השולטים בהופעת המחשבות במוחנו. ההופעה כוללת זיהוי ושליפה של מספרים, קלפים ומחשבות ישירות ממוחם של הנציגים, כאשר ההסבר ההגיוני היחיד, בהנחה ושוללים קריאת מחשבות, היא שההחלטות הללו נשתלו במוחם של הנציגים והקהל בעזרת סוגסטיות ברמה הגבוהה ביותר.
  • תחושות הגוף שלנו: בדרך כלל, אנחנו סבורים שיש לנו מושג די ברור לגבי חוש המישוש, הראייה והשמיעה שלנו. אנחנו לוקחים כמובן מאליו את העובדה שאנחנו מרגישים כאשר נוגעים בנו, ושאנחנו מסוגלים לעקוב בעזרת העיניים שלנו אחרי פעולותיהם של אנשים אחרים. בעזרת מופעי זריזות ידיים והבנה של הפסיכולוגיה והפיזיולוגיה העומדת בבסיס החישה האנושית, מאתגר אמן טלפתיה כמו ירון זיגי את הביטחון שלנו בחושי הגוף שלנו בכבודם ובעצמם.

 

בחרו באמן עם ניסיון מגוון ככל הניתן

הזמנה של אמן טלפתיה להופעה, בין אם מדובר בהופעה אל מול קהל משפחתי ומצומצם, ארגון עובדים או חברה, חשוב מאוד לבחור באמן עם ניסיון מגוון ככל שניתן. הניסיון מאפשר לאמן הטלפתיה לחוש את הקהל, להתאים את המופע אל השאיפות והסגנון שלו, ולייצר שיתוף וריתוק של הקהל אל ההופעה. אמן החושים ירון זיגי הוא בעל ניסיון ארוך שנים בהופעה מול מגוון עצום של קהלים, בין אם קהלים ממגזרים שונים בארץ או מחוץ לארץ. ירון זיגי מבצע בהופעות שלו יותר מאשר רק קסמים וזריזות ידיים, הוא שומר על הקהל מרותק בעזרת קשר רציף ומלא הומור, והפסקות לשחרור ההתרגשות לאורך כלל ההופעה.

קסם

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן