מופע טלפתיה

מהם הדברים שכדאי להשמיט ממופע טלפתיה לכל המשפחה?

מופע טלפתיה לכל המשפחה הוא אתגר ייחודי לאמני חושים. מופע לכל המשפחה הוא מאתגר, מאחר והקהל כבר מכיר טוב זה את זה, ולכן ההשפעה שיש לאמן החושים על הנציגים הנבחרים מאוגרת על ידי ההשפעה המשפחתית הסובבת אותם. מופע לכל המשפחה חייב להתאים לכלל הגילאים, כאשר למשל מופעים מפחידים לא יתאימו לקהל משפחתי המכיל ילדים קטנים. מופע מפחיד שכדאי לשקול אם לשלב בהופעתו של ירון זיגי למשפחה יכלול בין השאר את מופע השיפוד, במהלכו אמן החושים הולם בשקיות ניר חומות על פי בקשת הקהל, כאשר אחת מהן מסתירה שיפוד עצום בגודלו. מופע טלפתיה לכל המשפחה חייב לשלב את כלל בני המשפחה, ולעשות זאת בחן ובהומור מתאים לכל שכבות הגיל הנוכחות בחדר.

המופעים המצומצמים של ירון זיגי ישאירו את כל בני המשפחה פעורי פה

מופע טלפתיה לכל המשפחה נערך לרוב מול קהל מצומצם. העובדה שאמן החושים קרוב אל הקהל מבטיחה שכל תעלול שלא יבצע יעמוד לבחינה של כל זוגות העיניים המביטות בו מקרוב. אין בכך כדי להרתיע אמן חושים כמו ירון זיגי, וחלק מהמופעים והקסמים אשר הוא מציג ישאירו את כל בני המשפחה פעורי פה, בין אם מדובר בילד הקטן ביותר או הסבתא. המופעים המצומצמים של ירון זיגי לכל המשפחה כוללים בין השאר:

  • העברה מהירה: אחד מהמופעים האהובים ביותר אותם מבצע ירון זיגי מול כלל בני המשפחה, כולל העברה מהירה. העברה מהירה מתבצעת בעיקר עם קלפים, והיא מופע המשלב זריזות ידיים עם טלפתיה חזקה במיוחד. במהלך הקסם, מועבר קלף או דבר אחר באופן קסום למקום בו לאמן החושים לא הייתה גישה. הקסם לרוב נעשה עם נציג משתאה מהקהל, אשר הפליאה על פניו שווה יותר מהקסם עצמו.
  • זריזות ידיים: כולם בתור ילדים אהבו שמוציאים להם מטבע מהאוזן. במופע של ירון זיגי לוקחים את האהבה לקסמי זריזות ידיים צעד אחד קדימה. השעון שלכם יקפוץ מפרק כף היד ויחזור אליו, מטבע יקפץ בין ידכם הקפוצה לבין מעילו של אמן החושים ועוד. גם אם תבקשו הצגה חוזרת של אותו הקסם מספר פעמים, זריזות הידיים היא כה מרשימה כך שלעולם לא תנחשו איך הקסם מתבצע.

 

  • קובייה הונגרית: כולנו מכירים אנשים המסוגלים לפתור את הקובייה ההונגרית. מעט יותר מכירים אדם המסוגל לפתור את הקובייה עם יד אחת, כאשר עיניו מכוסות, כשאדם אחר ערבב את הקובייה. יכולותיו של ירון זיגי עם הקובייה ההונגרית יגרמו לכם להסתכל באור חדש על הצעצוע המוכר והאהוב. אחד המופעים המסקרנים ביותר כולל ערבוב של הקובייה על ידי אחד מבני המשפחה, כאשר ירון זיגי מערבב קובייה אחרת מאחורי גבו, ולבסוף כנגד כל הסיכויים חושף שהערבוב של שניהם בוצע באופן זהה לחלוטין.

 

מופע לכל המשפחה מחייב רגישות ועדינות

לכל משפחה חוקים וכללים משלה, הנובעים מהאופי של התא המשפחתי, מהמגזר אליו היא משתייכת, ולפער הגילאים בין החברים בה. במסגרת מופע טלפתיה של ירון זיגי לכל המשפחה, ישנה התחשבות בכלל שכבות הגיל, וניסיון לבחור את ההופעות כך שגם הצעירים ייהנו וגם המבוגרים יצחקו מכל הלב. האיחוד בין הילדים הקטנים לסבים בצחוק ובתחושה של פליאה הם מה שהופך את המופע של ירון זיגי למרתק ואיכותי כל כך. במהלך ההופעה משולבות בדיחות והלצות, שיתאימו לרוח המשפחתית, אך אם תרצו תוכלו לפנות באופן מיוחד במטרה לשלב בדיחות משלכם או לצנזר הלצות שאינן מתאימות לכם.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן