מנטליסט

מהפנט, מרתק וקורע מצחוק – המופע הבלתי ייאמן של ירון זיגי המנטליסט

מתנדבת מהקהל ניגשת לבמה. באותו הזמן, זיגי המנטליסט המוכשר כבר מחלק את הלוח הלבן שמוצב לידו ל-16 ריבועים. הוא מבקש מאותה מתנדבת לספר לו פרטים על חייה, שעוזרים לו לשבץ מספרים בחלק מהריבועים. "בחרי מספר דו ספרתי, גבוה מ-20 ואל תגידי לי מהו". הוא מבקש. "תיזהר, היא הבחורה הכי חריפה שאני מכירה!" צועקת לו חברתה מהקהל. בחיוך ועם המון חוש הומור, משיב לה זיגי המנטליסט שבשלב זה של ההופעה, הוא בהחלט מקווה שגם חריפותו כבר הוכחה. והקהל צוחק.

"אנסה לשבץ מספרים נוספים על הלוח. תמשיכי לדבר, אני צריך לשמוע את קולך", פונה זיגי למתנדבת שלו ומסיים למלא ספרות בכל ריבועי הלוח. "המספר שלך נמצא כרגע בוודאות על הלוח!", הוא קובע נחרצות. אך המתנדבת החביבה מנידה את ראשה לשלילה. המספר איננו. כעבור דקה נוספת, מצליח זיגי המנטליסט להוכיח כיצד קריאת הלוח בדרך יצירתית, חושפת באופן מבריק את המספר הנבחר, ללא שום טעות. והקהל? הוא מוחא כפיים בהתלהבות בלתי פוסקת, תוך קריאות תדהמה רבות.

"אין לי מושג איך הוא עושה את זה!"

אם אתם מעוניינים שידהימו אתכם, שיהפנטו לכם את החושים, ישחקו עם המחשבות ובעיקר יגרמו לכם להישאר פעורי לסת ולתהות מה בעצם ראיתם כרגע, המופע של זיגי המנטליסט הוא הדור הבא של הבלתי אפשרי בישראל! המופע זמין עבורכם לכל מטרה והוא מתאים למבוגרים או מתקיים בהתאמה אישית לילדים, אידיאלי לבר או בת מצווה, אירועי חברה, וועדי עובדים, ימי גיבוש, ימי הולדת למבוגרים ועוד. במהלך המופע תזכו לצפות מקרוב בשלל קסמים מנטאליים וויזואליים מטריפים ומפתיעים, המשלבים הפעלה של הקהל כמתנדבים ומכילים המון הומור, חדות ושנינות כחלק מהקסם האישיותי המיוחד של זיגי.

כאן לא תצפו בקטעים שכבר ראיתם! האבזרים, האלמנטים וגם הרוח האנושית הם השחקנים העיקריים על הבמה, עמם מתבצעים קטעי המנטליסט המקוריים שמותירים את הקהל לדבר עליהם עוד זמן רב אחרי שהחוויה נגמרת. זיגי הינו מנטליסט בעל שם עולמי, אלוף הקסמים של ישראל לשנת 2012 מטעם אגודת הקוסמים וידוע בשל זריזות ידיים בלתי תיאמן, שמתבצעת לא רק על הבמה, אלא מול הקהל מטווח אפס ממש ובגובה העיניים – ללא טריקים מיוחדים ואמצעי הסוואה שנשתלו מראש. נראה אתכם מצליחים לנחש כיצד הצליח זיגי להערים על העין שלכם בהעלמת מטבע, או ב"הצמחת" קלפים נוספים שלא היו קודם לכן בערימה.

ישראל, איטליה, ארה"ב והודו כבר הוקסמו מיכולת קריאת המחשבות הבלתי מנוצחת שלו, כאשר טירת הקסמים ההוליוודית המפורסמת, אף אירחה בתוכה את מופעו הבלתי שגרתי למבוגרים. בתנועה בין האנשים, בטלפתיה סביב השולחנות ובכישרון רב על הבמה, זיגי המנטליסט סוחט תשואות נמרצות מהקהל ולא משאיר אותו אדיש אפילו לא לרגע! מעבר למופע הרגיל, יוכל זיגי להתחבר גם לנושא מרכזי או למסר לבחירתכם ולהתאים את המופע אישית לקהל הצופים. דמיינו לעצמכם אירוע מכירות, כנס או סדנה המשלבים בתוכם מופע יצירתי ומשלהב, הטומן בחובו מסתורין, טלפתיה, כימיה נפלאה עם הקהל והמון, המון קסם שמורכב משנים של עבודה מול קהלים שונים בארץ ובעולם, מוניטין בשפע וניסיון עתיר שנים.

עולמו של הבלתי נודע

זיגי לוקח פלטת עץ שאליה מחובר שיפוד ברזל ומטמין אותה בתוך שקית קרטון אטומה. הוא מציג בפני הקהל המרותק שלוש שקיות דומות ובהן טמונות פלטות עץ ללא השיפוד. כעת הוא מזמין מתנדב לבמה. באמצעות חושים מפותחים, קארמה מסתורית, טלפתיה ואולי גם מזל, ינסה המנטליסט להלום בשלושת השקים ללא השיפוד ולהינצל מהתופת, כאשר על המתנדב לבחור עבורו שק אחר בכל פעם, לאחר שאלה עורבבו היטב באופן שבו לא ניתן לדעת היכן חבוי השיפוד המסוכן.

הקהל המרותק ספק בוהה בסקרנות, ספק מכסה את פניו ברגעים בהם זיגי פורס את כף ידו מעל השקית ולוקח נשימות עמוקות. הקהל מתוח ודרוך, יודע כי מדובר ב"רולטה רוסית" שעלולה להסתיים בטרגדיה. הוא נאנח בתרועות קולניות כאשר המתנדב מצליח לבחור בשקית "הנכונה" כך שידו של המנטליסט לא נפגעת. אך שקית אחת נמחצה ושלוש נוספות מונחות עדיין על השולחן. האם יאכזב המתנדב בניחושו הבא?

מי יצליח להערים על המנטליסט?

משחר ההיסטוריה התרשמה האנושות מהעל טבעי. מכשפים ונביאים שימשו כמבשרי הבשורות הטובים והרעים, לעתים רבות נרדפו בשל כישוריהם המיוחדים אך למרות זאת הצליחו להותיר חותם מיוחד בפעולותיהם שעבר מדור לדור, עד ימינו. כישורים מיוחדים, כאלה שלא מאפיינים את "האדם הסטנדרטי", מצליחים לגרום לרבים להתפעם גם כיום, כאשר עולם המנטליזם מלמד משהו על המוח האנושי, על תבניות פסיכולוגיות ועל הבלתי מוסבר, אך באותה נשימה מצליח להוות אמצעי בידור אטרקטיבי נפלא שאי אפשר להפסיק לצפות בו. מתוכנית כישרון בפריים טיים ועד הבמות הגדולות של לאס ווגאס – מופעי המנטליסטים מלאים עד אפס מקום והביקוש אליהם רק גובר עם השנים. הקהל הישראלי לעומת קהלים אחרים בעולם, נחשב לכזה שקשה מאוד להרשים ושאינו מתרגש מתכסיסים פסיכולוגיים בקלות יתרה.

אך למרות זאת, משהו בגישה הקוסמית, בחיוביות ובסקרנות של עולם הקסמים, יוצר ביקוש גבוה מאוד למנטליסטים איכותיים ומובילים מן השורה הראשונה, שיגרמו גם לישראלים הציניקנים ביותר להיסחף ולהישאב בקלות אל תוך המופע. כבר נודעו מקרים רבים בהם מנטליסטים רבים נכשלו במשימתם והקסם שביצעו לא צלח או גרוע מכך – הם היו נתונים בפני סכנות פציעה אמיתיות. על כן המופע של זיגי המנטליסט, נועד להתאים לכל העדפות הקהל ואין בו סכנות פיזיות שיסכנו מי מהנוכחים. בנוסף – הקסמים המבוצעים מנוהלים באופן מקצועי ורב כישרון, כוללים ביטוח צד ג' המבטח את קהל הנוכחים מתחילתו ועד סופו של המופע ובעיקר – מכילים שלל הפתעות שלא תמצאו בהם טעויות, או תצליחו להבין כיצד בוצעו.

מופע לאירועים מיוחדים

אם אתם מפיקים או מארגנים בקרוב אירוע מיוחד ומתלבטים מה יהיה המופע המרכזי בו, הופעה של זיגי המנטליסט היא פיתרון נפלא! הורים רבים לילדים החוגגים בר ובת מצווה עוסקים בחיפושים רבים ברשת אחר הפעלה מיוחדת ומעניינת, בה כל המוזמנים יכולים להשתתף ללא יוצא מן הכלל. בעוד שמרבית ההפעלות הקיימות פונות אל עולמות המשחקים והמשימות, מופע מנטליסט מכיל קריצה לילדים בוגרים יותר ובייחוד לבני ובנות המצוות, שחשים כעת מבינים יותר ומסוגלים לקחת חלק בחוויות צפייה מלאות הומור ועניין הגורמות להם לשתף פעולה.

על אחת כמה וכמה, מתאימים המופעים של זיגי למבוגרים, כאשר המופע האקסקלוסיבי שלו אף הוצג ב- Magic Castle Hollywood וזכה לביקורות מהללות. המופע יכול להיערך גם בפני קבוצה קטנה ולהפוך מ"עוד מופע" מתוסרט ושגרתי, לאירוע אפקטיבי שיכול ללמד סוגסטיה, פסיכולוגיה, עמידה מול קהל ועוד בפני סדנת המנהלים שתכננתם או ערב הגיבוש העסקי. זוהי גם מתנה נפלאה לעובדים לרגל אירוע החברה שתכננתם, שתוכל לשמש כשיא הערב ולהביא לשביעות רצון מלאה ולתחושת מוטיבציה מוגברת בקרב העובדים. אז מהרו לתפוס מקומות, לשפשף היטב את העיניים ולהתרכז טוב טוב – אתם עומדים לצפות בקסם אמיתי, מסעיר ומפתיע, שמחולל זיגי המנטליסט ממש לנגד עיניכם.

משך המופע: כ-60 דקות (בהתאם לתנאי מופע נוחים בפועל בשטח), ניתן בהתאם לתנאים להרחיב את משך הפעילות ללא עלות – צלצלו אליי לפרטים נוספים 052-3399049.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן