אמן חושים ליום הולדת

מופע של אמן חושים יכול להתאים לכל גיל

חגיגה של יום הולדת היא הזדמנות לשמח את בעל השמחה, ואת החברים והמשפחה המגיעים לאירוע. לעיתים, משפחות רבות בוחרות לפצל את חגיגות היום הולדת לשניים, ולכלול בתוכן מסיבה אחת רק עבור החברים, ומסיבה שניה שתהיה בעיקר עבור בני המשפחה. הפיצול לשתי מסיבות גורם להשקעה כספית גדולה יותר, ולפגיעה במשמעות הרגשית של שתי המסיבות. כדי להימנע מכך, כדאי מאוד לחפש מופע והפעלות שיוכלו להתאים לבני כל הגילאים, מהילדים הקטנים ביותר ועד האדם המבוגר בחדר. מופע של אמן חושים ליום הולדת יכול לעשות בדיוק את זה. הפליאה וההתרגשות שאנשים חשים כאשר הם חוזים במעשה שנראה להם כקסם הם רגשות רבי עוצמה ואוניברסליים, הם ישפיעו בצורה דומה על כל אדם. מופע אמן חושים ליום הולדת יכול להפוך את החגיגה לאירוע מהנה עבור כולם, ויגרום לכולם לזכור את חגיגת יום ההולדת הזאת.

מה הופך הופעה ביום הולדת לבלתי נשכחת?

מופעו של ירון זיגי לימי הולדת הוא מופע בלתי נשכח. הקסמים המתבצעים על הבמה או לצד הקהל יגרמו לשמיטת לסתותיהם גם של הציניקנים הגדולים ביותר, וימרחו חיוך על פני כולם. הופעת אמן חושים ליום הולדת אשר מבצע ירון זיגי היא שילוב של יצירתיות, אומץ ויכולות ברמה הגבוהה ביותר, שזיכו את האומן בפרס אגודת הקוסמים הישראלית בשנת 2012. הדברים שהופכים את ההופעה של ירון זיגי ביום הולדת לבלתי נשכחת כוללים בין השאר:

  • הסתובבות בתוך הקהל: פעמים רבות ימי הולדת סובלים מהופעות ארוכות וקשות לעיכול, המאלצות את כלל החוגגים להסב את תשומת ליבם לבמה. כדי להפוך את ההופעה למשמעותית יותר, אמן החושים ירון זיגי מעמיד את עצמו לבחינת הקהל מטווח אפס, ומבצע קסמים לחוגגים על הרחבה ובין השולחנות. ההסתובבות בתוך הקהל מוסיפה עניין למסיבה, ומאפשרת יצירת גשרים בין אנשים וחיבור מידי.
  • הומור: מנטליסטים רבים עושים שימוש בטכניקות פסיכולוגיות מתקדמות לביצוע הקסמים שלהם על הבמה. ירון זיגי מומחה ברמה הגבוהה ביותר בסוגסטיות ומופעי טלפטיה. עם זאת, בשונה ממנטליסטים אחרים, ירון זיגי שומר על מופע שמח ומלא הומור. העובדה שבין הקסמים יש רגע לפרוק את ההתרגשות, ושאמן החושים הוא אדם ידידותי ושמח שאינו מלא בחשיבות עצמית, הופכת את ההופעה של ירון זיגי לייחודית ביותר.
  • ההופעה על הבמה: ההופעה על הבמה היא גולת הכותרת של כל יום הולדת בה היא מתבצעת. הדברים אשר אתם הולכים לראות יגרו את הדמיון שלכם, ויגרמו לכם לחשוב מחדש על גבולות האפשר ועל התודעה האנושית. דברים שנראה שנוגדים את כל החוקים כפי שהכרתם אותם יתרחשו על הבמה, כולל העברת חפצים ממקום למקום ללא מגע יד אדם, קריאת מחשבות, וקסמי קלפים ברמה הגבוהה ביותר.

 

ניתן להתאים את ההופעה ליום ההולדת

פעמים רבות, אנחנו מחפשים הופעות שיתאימו לרוח יום ההולדת שלנו. בשונה מאמני חושים אחרים המגישים תבנית הופעה קבועה ולא מוכנים לסטות ממנה, אמן החושים ירון זיגי מסוגל לבצע שינויים בהופעה שלו על פי רצון הקהל. הניסיון ארוך השנים של אמן החושים כולל הופעות במגוון של מדינות ומול מגוון של קהלים, מחברות ענק בארצות הברית ועד ימי הולדת בישראל. הניסיון מאפשר לירון זיגי לחוש את הקהל שלו באופן ישיר, כך שגם אם לא ביקשתם בקשות מיוחדות בנוגע להופעה ביום ההולדת, תוכלו להיות בטוחים שהמופע יקלע בדיוק לטעמם של כלל הנוכחים, בין אם ילדים או מבוגרים.

איש מקצוע

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן