שבעת סוגי הקסמים

✅💉תו ירוק – מחוסן קורונה

ישנם 7 קטגוריות כלליות של סוגי קסמים בתחום הקסמים והטלפתיה שאליה משתייכים כל שאר הקסמים השונים:

העלמות

זוהי אומנות של העלמת משהו קיים. טריק זה פופולרי ובדרך כלל נוהג הקוסם להשתמש במטבע או קלף ולהעלים אותו מהעין של הצופה. הוא נחשב טריק "קלוז אפ" או קסם מקרוב, כי הוא נעשה לרוב במרחק נגיעה מהצופים ואף לפעמים גם בתוך ידם, מה שמצריך שליטה במיומנות ידיים מעולה.

 

הופעות

לעיתים קרובות ניתן לראות איך הקוסם "מביא" או "יוצר" קלף משום מקום או למעשה מפריח יונים, ארנב משום מקום, מקלחת מטבעות מדלי ריק, ואפילו הקוסם עצמו מופיע משום מקום תוך שהוא יוצא מענן עשן… זהו קסם מאוד משונה הרי הוא משנה כל תפיסה של המוח האנושי לגבי איך הוא התבצע מה שמביא להתפעלות רבה מצד הקהל.

 

הרהור

אלו הם קסמים אשר גורמים לאדם להרהר במציאות ובעובדות מדעיות שכאלה. היה זה גפרור או מכונית או אפילו בנאדם רנדומלי שגרמו להרהור בכוח המשיכה במשך שנים רק בעצם היותם מרחפים באוויר או בעזרת חפץ אחר (השעיה). ישנן דרכים רבות ליצור אשליה של ריחוף וזה נחשב לאחד טריקים הכי מעניינים שבוצעו.

 

חדירה דרך חפצים

זהו טריק קלאסי שבו חפץ מוצק עובר דרך חפץ מוצק מבלי לפגוע בצורתם, לפעמים מכונה "מוצק דרך מוצק". דוגמאות כגון: עט שעובר דרך כרטיס משחק, שרשרת טבעות פלדה שמתקשרות או מתנתקות בלי פגע, מטבע שעובר דרך טלפון, או אפילו העברה של סיגריה דרך כרטיס.

 

הובלה

טריק שבו קוסמים ברחבי העולם מצליחים להעביר חפץ למקום אחר מאזור הצפייה של הצופה מבלי שהוא ישים לב כמו לכיס מכנסיו, ארנק, קופסא וכל מיני מקומות שונים ומפתיעים אחרים. הקוסם גורם לאובייקטים אלו לשנות את מיקומם כמה פעמים ככל שהוא רוצה ולפעמים הוא אף הופך אותם לחפצים אחרים כרצונו.

 

קריאת מחשבות

היכולת לקריאת מחשבות היא זו שהפכה קוסמים רבים למפורסמים כל כך, זהו הישג מרשים להפליא של ראווה פסיכולוגית. זוהי יכולת להבחין באופן מודע או לא במחשבותיו או רגשותיו של אדם אחר. קריאת מחשבות בעצם משתייכת לתחום הטלפתיה שעובד על תפיסה על חושית.

 

שחזור

אם יש משהו שקוסמי ילדים אוהבים, זה לרסק לך את הנכס ממש כמה דקות לפני שהם מחזירים אותו לשלמותו ללא כל פגע בין אם מדובר בכרטיס האשראי, טלפון או כל דבר בעל ערך אחר. כל עוד זה לא משתבש הם קוראים לזה בידור!

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן