אמן חושים ליום הולדת 50

✅💉תו ירוק – מחוסן קורונה

ואוו, חצי יובל כבר מאחוריכם וזה בהחלט מכובד! השנה כמובן צריך להעניק לכם את האירוע המפוצץ, המקורי והכי מיוחד שרק אפשר, חוויה מדהימה שלא תצא לכם מהראש. אז מה דעתכם על מופע של אמן חושים ליום הולדת 50 שישאיר אתכם בהתפעלות עוד זמן ארוך אחרי שהוא נגמר?

חמישים הוא גיל מיוחד ביותר, שמסמל הרבה ממה שעבר, אך צופה קדימה אל העתיד – לחמישים נוספות לפחות. לא סתם הוא נחשב לגיל סמלי כל כך להענקת מתנות מיוחדות שיש סביבו המון התרוצצות: מה כדאי לקנות או להביא? איפה ואיך לחגוג? ומה החוגג היה שמח מאוד לקבל? מופע אמנות החושים של זיגי עונה על כל השאלות הללו וגם מביא איתו את האלמנט החשוב מכולם – החוויה.

 

 

מה כולל המופע?

אתם מוזמנים לשעה שלמה של קסם מהפנט ובלתי מוסבר , שמתחולל ממש לנגד עיניכם. הזמינו לחוויה את מי שרק תרצו: משפחה, חברים, קולגות לעבודה… כולם עומדים ליהנות מרצף של קטעי טלפתיה, קסמים על חושיים, הזזת חפצים וקריאת מחשבות שלא ישאירו אף אחד אדיש.

המופע של זיגי הוא אנרגטי כובש ומלא צחוק הומור, שלוקח את חוויית אמנות החושים למקומות מקוריים ומסקרנים שטרם ראיתם ומשתמש בטכניקות רבות כמו זריזות ידיים, סוגסטיה ואשליות במומחיות רבה תוך שיתוף מלא של הקהל לאורך המופע. מתנדבים ייגשו אל זירת הקסמים בזה אחר זה וישתתפו בקטעים, יתבקשו לערבב את הקלפים, לנחש מספרים ולבחור בעצמם דברים מסוימים שינהלו את המשך הקסם.

החוגגים עצמם כמובן לא נשארים רק לשבת ולצפות וגם הם עומדים להצטרף אל מעגל אמנות החושים ממש ולגרום לדברים להתרחש באורח פלא ממש לנגד עיני המוזמנים.

המופע של זיגי הינו דרך מקורית להעצים כל אדם שמגיע לגיל חמישים המכובד ולגרום לו לחוות אירוע מיוחד שכל כולו מוקדש לו בלבד.

זיגי לעולם לא דופק בדלת רגע לפני שהמופע מתחיל.

הוא יקבל את פני המוזמנים שלכם כבר ברגע שייכנסו בדלת בחיוך ואדיבות ויפתח בסדרה של קסמים קטנים ושובבים שכוללים אחיזת עיניים, זריזות ידיים וטכניקות שונות שמאפיינות את אמנות החושים, התעתוע והאשליה.

היות והמופע כולו מבוסס על מתנדבים, זמן ההסתובבות בין האורחים הוא דרך מעולה "לשבור את הקרח" ולגרום לכל הנוכחים לצחוק, להתפעל ולבנות מתח וציפייה סביב המופע עצמו. זיגי מביא עמו הרבה חוש הומור והאהבה שלו לתחום ולאנשים רק תורמת ליצירת האווירה החיובית ומגבשת אותה עוד הרבה לפני שהמופע מתחיל.

לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049

 

מה זה בכלל אמנות חושים?

"כן! הרגשתי משהו על הזרוע!" קורא המתנדב שיושב מול הקהל כשעיניו מכוסות. אלא שאיש מהנוכחים, כולל זיגי אמן החושים עצמו כלל לא נגעו בו. באמצעים על חושיים וטכניקה ייחודית הצליח זיגי לגרום לאותו מתנדב לחוש במגע על זרועו, שבכלל בוצע על מתנדב אחר, שיושב גם הוא מכוסה עיניים ובצד השני של הבמה.

אמנות החושים היא תחום מסקרן מאוד, שלא רבים האנשים שיכולים לעסוק בו. מדובר בהרבה יותר מ"עוד" קסם, אלא בפענוח מסוים של תחושות, רגשות ואינסטינקטים אנושיים שלרוב אנשים רגילים לא מצליחים לזהות.

כדי להיות אמן חושים מוצלח שמעביר מסרים גם דרך טלפתיה או סוגסטיה, דרוש ניסיון רב מול סוגים שונים של קהלים והיכרות נרחבת מאוד עם עולם הקוסמות באופן כללי.

המופע אף איננו מסוכן או מסכן מישהו מהנוכחים והדברים שמתבצעים בו נועדו לשם ההומור והאתגר המנטלי.

גם ילדים יכולים ליהנות מאוד מהמופע של זיגי – אמן חושים ליום הולדת 50! המופע מורכב תוך התאמה לכל המשפחה ומתוך מודעות לכך שביום ההולדת משתתפים אורחים מגילאים שונים. לזיגי מופע נפרד לילדים ולמבוגרים, כאשר את מופע המבוגרים שלו אף הציג באופן רשמי בטירת הקסמים ההוליוודית, בפני מאות אלפי אנשים מכל העולם.

אמן החושים מבצע סדרה של אשליות המבוצעים לנגד עיני הקהל שלו אך הצופה עצמו לא מסוגל להסביר כיצד הם קרו. באמצעות שימוש בהתניות פסיכולוגיות, תעתוע של העין האנושית או אפילו הסחת דעת, מצליח האמן לבצע את הקסם ולגרוף תגובות של תדהמה והתפעלות.

 

יום הולדת 50 מקורי ביותר

בעולם העתיק היה נהוג להתייחס לגיל חמישים כשנת היובל בה העבדים יוצאים לחופשי והיא מסמלת חירות ושחרור. הגמרא מכנה את גיל 50 כ"גיל העצה" שבו אפשר להתחיל לייעץ לאחרים מתוך ניסיון, להתרכז בעיקר במקום בתפל, לקבל את עצמנו ולהבדיל בצורה מושלמת בין טוב ורע.

אדם אהוב שהגיע לגיל חמישים הוא ככל הנראה מישהו שכבר ראה, שמע וחווה הרבה מאוד ואין ספק שמופע שכזה עבורו יכול להיות סמלי ומשמעותי ביותר לשחרור מחשבתי, כתוספת קטנה למלאי החוויות שכבר עבר וליכולת להעביר מהידע שרכש לאחרים.

אחת לשנה, הוא מקבל מכם מתנה מיוחדת ומרגשת אך הפעם יש לה חשיבות שונה והרבה יותר סמלית.

מופע אמנות חושים ליום הולדת מאפשר לאותם חוגג או חוגגת לחוות משהו מיוחד יחד עם האנשים האהובים עליהם ולפתח סקרנות ועניין כלפי משהו חדש ומסעיר שייתכן והם עדיין לא ראו, שמעו או חוו מעולם.

המופע של זיגי יכול לשמש כחלק אחד מתוך ערב שלם, כאירוע המרכזי אצלכם בסלון במפגש המשפחתי או במסגרת מסיבת הפתעה והוא מתאים לכל זמן ולכל מקום. לרשותו של זיגי אמן החושים ציוד הגברה מקצועי שמגיע יחד איתו תמיד וכמובן כל האמצעים הדרושים לביצוע כל חלקי המופע.

מכאן כל שנשאר לכם הוא רק לשבת וליהנות, לצחוק וגם לצלם את חתני יום ההולדת בשעת כושר של ביצוע אחד הקסמים עם זיגי.

 

קצת על זיגי – אמן חושים מהשורה הראשונה

זיגי הינו אמן חושים מנוסה ומוכר עם למעלה מ-15 שנות פעילות מאחוריו. המופע שלו נערך מידי חודש לעשרות ארגונים, חברות ואנשים פרטיים בארץ ובעולם. הוא מופיע מידי שנה במופע ייחודי שמתקיים בפסטיבל המסכות בוונציה, איטליה ואף מוזמן להופיע בפני תאגידים בינלאומיים כמו חברת סוזוקי וקוסמים רבים, להם הוא מרצה בתחומי העמידה מול קהל ויצירתיות.

בשנת 2012 אף זכה בתואר אלוף ישראל בקוסמות מטעם אגודת הקוסמים הישראלית והוא משמש כיום כמזכ"ל ארגון אמני ישראל (אמ"י) שמאגד תחתיו אמנים מוכרים ביותר בשלל תחומים. הוא גם קוסם הבית של ארבע מלונות יוקרה: הרודס תל אביב, הרודס הרצליה, דן אכדיה הרצליה ולאונרדו פלזה ירושלים ומקיים בהם עשרות מופעים מדהימים ומהפנטים לכל המשפחה מידי קיץ.

הגישה של זיגי כאמן חושים מתבססת על שביעות רצון מלאה מההופעה והשירות הניתן למזמיני המופע. כמארגני יום ההולדת תקבלו טופס הזמנה דיגיטלי למכשיר הטלפון הנייד שבו תוכלו לאשר את ההזמנה, לקרוא מידע נוסף לגבי המופע ומה שמסביב ולקבל תשובות לשאלות רבות. כמו כן, בסיום ישלח אליכם סקר שביעות רצון שאותו לוקח זיגי ברצינות רבה מאוד.

אם אתם מתכננים חגיגת יום הולדת 50 ומחפשים חוויה יוצאת דופן, שוברת שגרה ומלאה הפתעות, ציפייה והנאה בלתי נשכחת – זיגי אמן החושים הוא בדיוק האדם המתאים למלאכה.

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן