מופע טלפתיה לחתונה

פעילות קוסם ואמן חושים לחתונה

קסמים בהסתובבות בין האורחים, מופע טלפתיה וריחוף באויר של הכלה בחתונה

קסמים בהסתובבות בין האורחים בחתונה

קסמים בהסתובבות מסוג קלוז אפ – קסמים לא שגרתיים מקרוב – קלפים, מטבעות, טלפתיה, כדורים, גומיות, כיוס שעונים, כיפוף מתכות, קריאת מחשבות ועוד.
סגנון ייחודי ומרתק בו אמן החושים מבצע קסמים ויזואליים ומנטליים ממש מתחת לאפם של האורחים – בתנועה בין השולחנות או האנשים.

זריזות הידיים של זיגי תפיל כל אורח, כישורי הסחת הדעת וקריאת המחשבות שלו ירשימו את כולם, והכל – ממש מתחת לאפם, סנטימטרים ספורים מעיניהם. הקסמים מתובלים בהמון הומור ובהשתתפות קהל – האורחים שלך יחזיקו בידיהם דבר אחד שיהפוך כשיפתחו את ידיהם לדבר אחר, יבחנו את החפצים, וישתתפו באופן פעיל בקסמים. כל הקסמים בהסתובבות שזיגי עושה חוצים ומתעלים על כל מגבלת גיל אפשרית – מתאים לכל המשפחה, וזיגי מתחייב שהאורחים יהנו בטירוף, יצחקו, יריעו, יתפלאו, ימחאו כפיים, ישתגעו ויתלהבו מהרעיון המקורי שפינקת איתו אותם בחגיגה.

הכלה מרחפת באוויר

הריחוף הטוב ביותר בעולם שמוצג בסרטון כאן יכול לגרום לכלה לרחף באויר במהלך האירוע.
גימיק מדליק ומיוחד שלא ישאיר אף אחד מהאורחים אדיש.
כדי לבדוק אפשרות שהחתן יגרום לריחוף, אפשרות לאינטגרציה עם שמלת הכלה, ובדיקה שזה אפשרי ומתאים לחתונה שלכם, צלצלו אליי ונקבע פגישה.

מופע חושים, טלפתיה וקריאת מחשבות בחתונה שלך

לאמן החושים זיגי מופע טלפתיה מקצועי שקטעים בו זכו בפרסים והמופע אף הוצג בהוליווד במועדון הקסמים האקסקלוסיבי "טירת הקסמים".
במופע הומור שנון וערבוב של הרבה סגנונות של קסמים מנטליים לחוויה אחת ייחודית ובלתי נשכחת.

המופע מגוון מאוד בתכניו

יש מספר קטעי נבואה וקריאת מחשבות, קטע מתמטי מרשים, קטע עם קוביה הונגרית, קטע רולטה רוסית (שבו זיגי מסכן את עצמו בשביל הבידור שלכם), מספר קטעים בהם זיגי משפיע על המחשבה של מישהו מהקהל והכל משולב עם המון הומור משובח (מתוכנן מראש וגם מאולתר) ובשיתוף מלא של הקהל כמתנדבים בכל הקטעים.

זיגי הוא אלוף ישראל בקסמים לשנת 2012 הרשמי מטעם אגודת הקוסמים, קוסם ואמן חושים בינלאומי המופיע עם מופע החושים שלו באופן קבוע –  בארץ, באיטליה, בניו יורק, לוס אנג'לס ובהודו.

  • קסמי טלפתיה, סוגסטיה, קריאת מחשבות, והשפעה על מחשבות הקהל.
  • קסמים בידוריים עם הומור שנון.
  • קסמי זריזות ידיים, הסחת דעת, והדגמות פוקר בקלפים בשילוב אלמנטים מחשבתיים.
  • קסמים ויזואליים שבהם יופיעו דברים ויעלמו דברים, או ישוגרו ממקום למקום (מניפולציות).

לקראת סיום מופע הקוסם למבוגרים – קסם טלפתיה מיוחד שזיכה את זיגי בתואר אלוף ישראל בקסמים לשנת 2012 (אפילו כתבו על זה בעיתונים – הכתבות בהמשך העמוד).
מופע החושים של זיגי הקוסם למבוגרים נבחר להיות מוצג בסיבוב הופעות בהוליווד בטירת הקסמים Magic Castle Hollywood (העיתונאים ממש אהבו את המופע ונתנו ביקורות מחמיאות – הכתבות בהמשך העמוד).

רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ?

השאירו פרטים
ונעזור לכם להגשים חלום

שתפו בקליק
סרטונים מההופעות של ירון
נגן וידאו
נגן וידאו
דילוג לתוכן